Agencja Internetowa poszukuje grafika

KONTAKT

Szczecin - Dodane przez wwwnowapraca2 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Agencja Internetowa poszukuje grafika

Grafik do stałej współpracy.

Opis stanowiska:
Projektowanie grafiki komputerowej ( strony www )
Kreacja wizualna serwisów internetowych i elementów e-marketingu
Praca zdalna

Wymagania:

Doświadczenie w projektowaniu stron www poparte bogatym portfolio,
Mile widziane doświadczenie w projektowaniu grafiki reklamowej, reklam internetowych, wydawnictw reklamowych
Kreatywność i samodzielność w projektowaniu nowych rozwiązań graficznych,
Dokładność i odpowiedzialność za własne działania,

Oferujemy:

Forma zatrudnienia do uzgodnienia,
Możliwość rozwoju zawodowego,
Atrakcyjną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie ,

Aplikacje ( koniecznie z portfolio ) prosimy przesyłać na adres e-mail:

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia.
Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Mapa SzczecinProfil założony około 2 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Agencja Internetowa poszukuje grafika

Zobacz stronę Szczeciński Serwis Informacyjny !Zobacz stronę ProINFO !Zobacz stronę Centrum Edukacji Dzieci !Zobacz stronę Grupa.IT !Zobacz stronę Szczecin na Fali !Zobacz stronę Mirat !Zobacz stronę Port Lotniczy Szczecin-Goleniów !