Agencja Internetowa poszukuje programisty

KONTAKT

Szczecin - Dodane przez wwwnowapraca2 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Agencja Internetowa poszukuje programisty

Agencja Interaktywna poszukuje do stałej współpracy:

PROGRAMISTY/ WEBMASTERA

Zadania:

Cięcie i skład stron i sklepów internetowych

Wymagania:

Doświadczenie przy tworzeniu stron internetowych ( html, php, mysql,css )
Niezbędna umiejętność wdrażania systemów CMS oraz e-sklepów.
( wordpress, joomla, prestashop )

Oferujemy:

Forma pracy - zdalna (wskazana dyspozycyjność co najmniej popołudniami każdego dnia)
Wynagrodzenie od projektu ustalone wcześniej
Forma umowy umowa o dzieło

Aplikacje prosimy przesyłać na adres :
Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia.
Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Mapa SzczecinProfil założony około 2 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Agencja Internetowa poszukuje programisty

Zobacz stronę Szczecin na Fali !Zobacz stronę Mobile Lingua !Zobacz stronę Auto-Opona !Zobacz stronę Mirat !Zobacz stronę ProINFO !Zobacz stronę Grupa.IT !Zobacz stronę eduROBOT.PL !