Angielski od 6go miesiąca życia

KONTAKT

Szczecin - Dodane przez EXPERT Centrum Językowo-Szkoleniowe (firma) -

Angielski od 6go miesiąca życia

Pełna treść ogłoszenia Angielski od 6go miesiąca życia

EXPERT KIDS
Szczecin 71-617
żubrów 3

Tel. : 91 4 220 886, kom. 600 500 552
ww.expert-kids.plMUSICAL BABIES

to zajęcia muzyczno-ruchowe po angielsku dla dzieci w wieku od 6 miesięcy do lat 3 z opiekunem


Opis zajęć:

Zajęcia prowadzone są w kameralnych grupach 6 dzieci z opiekunem w następujących grupach wiekowych:

* 6 miesięcy - 1 rok
* 1-2 lata
* 2-3 lata

Zajęcia mają na celu połączenie istotnych elementów ułatwiających przyswajanie języka obcego: mianowicie wczesne, bezstresowe osłuchanie się z językiem, z zabawą z rytmem, muzyką klasyczną i ruchem. Zajęcia prowadzone są w języku angielskim. Na ich etapy składa się śpiewanie piosenek, mówienie rymowanek przez osobę prowadzącą i rodziców/opiekunów przy równoczesnym wykonywaniu określonych, często zabawnych czynności przez dzieci, ćwiczenia wykształcające poczucie rytmu, zabawy ruchowe oraz taniec do muzyki ludowej i etnicznej. Istotną rolę spełniają wszelakie pomoce wizualne i dydaktyczne, obrazujące słownictwo używane w piosenkach. Ważnym elementem zajęć, w szczególności w najmłodszych grupach jest zachowanie określonej rutyny, dzięki której dzieci czują się bezpiecznie i są świadome następowania po sobie każdego z etapów zajęć. .

Zajęcia Musical Babies wspomagają następujące elementy rozwoju dzieci:

Inteligencja językowa
Poprzez poznanie przez dziecko prostych słów i zwrotów w języku angielskim za pomocą łatwo i przyjemnie przyswajanych piosenek i rymowanek. Poprzez osłuchanie się z naturalną melodią, akcentem języka mówionego, co może być szczególnie owocne w późniejszej nauce języka. Także poprzez różnorodne ćwiczenia skojarzeniowe oraz dużą dozę Total Physical Response (ruchu całym ciałem).

Inteligencja muzyczna
Poprzez umożliwienie dziecku obcowania z muzyką klasyczną, ludową i etniczną. Poznanie zasad rytmu, ćwiczenia umuzykalniające i wykształcające poczucie rytmu oraz stymulujące synchronizację półkul mózgowych, co według wyników wielu badań może nie tylko przygotować mózg do przyszłej nauki czytania, ale w szczególności nauki języka obcego. Inteligencja muzyczna jest także rozwijana poprzez umożliwienie nabycia przez dziecko wrażliwości muzycznej oraz umiejętności słuchania.

Inteligencja ruchowa
Poprzez ćwiczenia i zabawy usprawniające koordynację ruchową i obie motoryki. Także poprzez taniec do różnorodnej muzyki, od skocznej muzyki Irlandzkiej i Szkockiej do bardzo rytmicznej afrykańskiej. Dzieci niechodzące wykorzystują w tym przypadku wzorzec rodzica będąc na ich rękach.

Inteligencja interpersonalna
Poprzez nabycie umiejętności przebywania w grupie rówieśników, interakcji z innymi, dzielenia się, nabywanie cierpliwości i ogólnie przyjętych zasad zachowania społecznego, oraz ogłady.

Cele zajęć:

Dla dzieci Musical Babies to zajęcia, podczas których:

- Poznają proste słowa i zwroty angielskie za pomocą rymowanek i piosenek angielskich, stopniowo z wiekiem włączają się w śpiewanie samych piosenek i mówienie rymowanek wraz z pokazywaniem określonych czynności.

- Osłuchują się z językiem angielskim, co pomoże w późniejszej nauce języka, np. w przedszkolu.

- Wykształcają wyczucie rytmu za pomocą prostych instrumentów muzycznych, tańca, ruchu, oraz poprzez różnorodne gry i zabawy, nabywając bądź usprawniając przy tym koordynację ruchową.

- Nabywają niezastąpioną umiejętność słuchania.

- Mają możliwość interakcji z innymi dziećmi w podobnym wieku.


Dla rodziców/ opiekunów Musical Babies to zajęcia, które umożliwiają:

- Poznanie przez mamę, tatę, opiekunkę lub inną osobę uczęszczającą z dzieckiem na zajęcia rymowanek i piosenek po angielsku do wykorzystania we wspólnej zabawie z dzieckiem poza zajęciami; w domu, ogrodzie, na spacerze, czy w podróży.

- Okazję do przyzwyczajenia dziecka do obcowania z grupą innych dzieci.

- Umożliwienie spotkania innych mam, opiekunów z dziećmi w podobnym wieku, nawiązania nowych znajomości, a może nawet przyjaźni.


Informacje dodatkowe:

www.expert-kids

Mapa SzczecinProfil założony około 6 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Angielski od 6go miesiąca życia


Polecane, ciekawe strony z Szczecina. Prowadzisz serwis o Szczecinie lub zwiazany z Szczecin - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Mirat !Zobacz stronę Auto-Opona !Zobacz stronę Mobile Lingua !Zobacz stronę Szczecin na Fali !Zobacz stronę Szczeciński Serwis Informacyjny !Zobacz stronę Grupa.IT !Zobacz stronę eduROBOT.PL !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Nasz Szczecin zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Szczecina: Stargard Szczeciński ogłoszenia - Nowogard darmowe ogłoszenia - Świnoujście ogłoszenia bezpłatne - Gryfice ogłoszenia - Świdwin sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Nasz Szczecin wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj