Angielski od 6go miesiąca życia

KONTAKT

Szczecin - Dodane przez EXPERT Centrum Językowo-Szkoleniowe (firma) -

Angielski od 6go miesiąca życia

Pełna treść ogłoszenia Angielski od 6go miesiąca życia

EXPERT KIDS
Szczecin 71-617
żubrów 3

Tel. : 91 4 220 886, kom. 600 500 552
ww.expert-kids.plMUSICAL BABIES

to zajęcia muzyczno-ruchowe po angielsku dla dzieci w wieku od 6 miesięcy do lat 3 z opiekunem


Opis zajęć:

Zajęcia prowadzone są w kameralnych grupach 6 dzieci z opiekunem w następujących grupach wiekowych:

* 6 miesięcy - 1 rok
* 1-2 lata
* 2-3 lata

Zajęcia mają na celu połączenie istotnych elementów ułatwiających przyswajanie języka obcego: mianowicie wczesne, bezstresowe osłuchanie się z językiem, z zabawą z rytmem, muzyką klasyczną i ruchem. Zajęcia prowadzone są w języku angielskim. Na ich etapy składa się śpiewanie piosenek, mówienie rymowanek przez osobę prowadzącą i rodziców/opiekunów przy równoczesnym wykonywaniu określonych, często zabawnych czynności przez dzieci, ćwiczenia wykształcające poczucie rytmu, zabawy ruchowe oraz taniec do muzyki ludowej i etnicznej. Istotną rolę spełniają wszelakie pomoce wizualne i dydaktyczne, obrazujące słownictwo używane w piosenkach. Ważnym elementem zajęć, w szczególności w najmłodszych grupach jest zachowanie określonej rutyny, dzięki której dzieci czują się bezpiecznie i są świadome następowania po sobie każdego z etapów zajęć. .

Zajęcia Musical Babies wspomagają następujące elementy rozwoju dzieci:

Inteligencja językowa
Poprzez poznanie przez dziecko prostych słów i zwrotów w języku angielskim za pomocą łatwo i przyjemnie przyswajanych piosenek i rymowanek. Poprzez osłuchanie się z naturalną melodią, akcentem języka mówionego, co może być szczególnie owocne w późniejszej nauce języka. Także poprzez różnorodne ćwiczenia skojarzeniowe oraz dużą dozę Total Physical Response (ruchu całym ciałem).

Inteligencja muzyczna
Poprzez umożliwienie dziecku obcowania z muzyką klasyczną, ludową i etniczną. Poznanie zasad rytmu, ćwiczenia umuzykalniające i wykształcające poczucie rytmu oraz stymulujące synchronizację półkul mózgowych, co według wyników wielu badań może nie tylko przygotować mózg do przyszłej nauki czytania, ale w szczególności nauki języka obcego. Inteligencja muzyczna jest także rozwijana poprzez umożliwienie nabycia przez dziecko wrażliwości muzycznej oraz umiejętności słuchania.

Inteligencja ruchowa
Poprzez ćwiczenia i zabawy usprawniające koordynację ruchową i obie motoryki. Także poprzez taniec do różnorodnej muzyki, od skocznej muzyki Irlandzkiej i Szkockiej do bardzo rytmicznej afrykańskiej. Dzieci niechodzące wykorzystują w tym przypadku wzorzec rodzica będąc na ich rękach.

Inteligencja interpersonalna
Poprzez nabycie umiejętności przebywania w grupie rówieśników, interakcji z innymi, dzielenia się, nabywanie cierpliwości i ogólnie przyjętych zasad zachowania społecznego, oraz ogłady.

Cele zajęć:

Dla dzieci Musical Babies to zajęcia, podczas których:

- Poznają proste słowa i zwroty angielskie za pomocą rymowanek i piosenek angielskich, stopniowo z wiekiem włączają się w śpiewanie samych piosenek i mówienie rymowanek wraz z pokazywaniem określonych czynności.

- Osłuchują się z językiem angielskim, co pomoże w późniejszej nauce języka, np. w przedszkolu.

- Wykształcają wyczucie rytmu za pomocą prostych instrumentów muzycznych, tańca, ruchu, oraz poprzez różnorodne gry i zabawy, nabywając bądź usprawniając przy tym koordynację ruchową.

- Nabywają niezastąpioną umiejętność słuchania.

- Mają możliwość interakcji z innymi dziećmi w podobnym wieku.


Dla rodziców/ opiekunów Musical Babies to zajęcia, które umożliwiają:

- Poznanie przez mamę, tatę, opiekunkę lub inną osobę uczęszczającą z dzieckiem na zajęcia rymowanek i piosenek po angielsku do wykorzystania we wspólnej zabawie z dzieckiem poza zajęciami; w domu, ogrodzie, na spacerze, czy w podróży.

- Okazję do przyzwyczajenia dziecka do obcowania z grupą innych dzieci.

- Umożliwienie spotkania innych mam, opiekunów z dziećmi w podobnym wieku, nawiązania nowych znajomości, a może nawet przyjaźni.


Informacje dodatkowe:

www.expert-kids

Mapa SzczecinProfil założony około 6 lat temu

Zapytaj o ogłoszenie - Angielski od 6go miesiąca życia


Polecane, ciekawe strony z Szczecina. Prowadzisz serwis o Szczecinie lub zwiazany z Szczecin - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Mirat !Zobacz stronę eduROBOT.PL !Zobacz stronę Mobile Lingua !Zobacz stronę Centrum Edukacji Dzieci !Zobacz stronę Grupa.IT !Zobacz stronę ProINFO !Zobacz stronę Port Lotniczy Szczecin-Goleniów !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Nasz Szczecin zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Szczecina: Stargard Szczeciński ogłoszenia - Nowogard darmowe ogłoszenia - Świnoujście ogłoszenia bezpłatne - Gryfice ogłoszenia - Świdwin sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Nasz Szczecin wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj