ASYSTENT DS. WSPARCIA SPRZEDAŻY W JĘZYKU NIEMIECKIM

Szczecin - Dodane przez Inter- Permit Group Sp.z o.o. (firma) -

Pełna treść ogłoszenia ASYSTENT DS. WSPARCIA SPRZEDAŻY W JĘZYKU NIEMIECKIM

Praca dla pasjonatów języków obcych!

Lokalizacja: Szczecin

Uwielbiasz języki obce? Znasz biegle niemiecki?

Wyślij nam swoje CV, aby wykorzystywać swoje zdolności językowe w codziennej pracy!

ZADANIA

Telefoniczna lub mailowa obsługa klienta w języku niemieckim, działania sprzedażowe, opieka posprzedażowa, w tym:

weryfikacja i rozbudowywanie baz danych o klientach (praca w systemie CRM),
telefoniczne prezentowanie oferty firmy,
inne zadania wspierające dział sprzedaży i marketingu w skutecznym realizowaniu procesów sprzedażowych.

WYMAGANIA

Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (C1)
Komunikatywna znajomość języka angielskiego (B1-B2)
Znajomość obsługi pakietu MS Office
Komunikatywność, orientacja na Klienta

OFERUJEMY

Dostosowanie godzin pracy do Twoich indywidualnych preferencji
Międzynarodową atmosferę pracy
Prywatną opiekę medyczną
Stabilne warunki pracy, atrakcyjne wynagrodzenie

W dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić oświadczenie o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celach rekrutacyjnych, zgodnie z ustawa z dn. 29.08.1997r. "O ochronie danych osobowych", Dz.U. nr 133, poz. 833." Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 8626.

Mapa SzczecinProfil założony około 3 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - ASYSTENT DS. WSPARCIA SPRZEDAŻY W JĘZYKU NIEMIECKIM

Zobacz stronę Centrum Edukacji Dzieci !Zobacz stronę Mobile Lingua !Zobacz stronę Grupa.IT !Zobacz stronę eduROBOT.PL !Zobacz stronę ProINFO !Zobacz stronę Szczecin na Fali !Zobacz stronę Mirat !