Bezpłatny transport! Pełny etat!

KONTAKT

Szczecin - Dodane przez hr2 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Bezpłatny transport! Pełny etat!

Personnel Solutions Sp. z o.o - Agencja Zatrudnienia nr 3636

Pracownik magazynu
Miejsce pracy: Szczecin
BEZPŁATNY TRANSPORT

Zadania
- Segregacja paczek na magazynie
- Praca z skanerem

Wymagania
- Gotowość do pracy fizycznej
- Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy
- Zatrudnienie w oparciu o umowę cywilno-prawną
- Pracę w dwóch systemach zmianowych do wyboru:
I zmiana 04:00-12:00
II zmiana 14:00-22:00
- Zatrudnienie w renomowanej firmie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji lub kontakt telefoniczny.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883.

Mapa SzczecinProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Bezpłatny transport! Pełny etat!

Zobacz stronę eduROBOT.PL !Zobacz stronę ProINFO !Zobacz stronę Mirat !Zobacz stronę Szczeciński Serwis Informacyjny !Zobacz stronę Grupa.IT !Zobacz stronę Mobile Lingua !Zobacz stronę Port Lotniczy Szczecin-Goleniów !