Elektryk DSBNorwegia-listopad-PILNE!

KONTAKT

Szczecin - Dodane przez rekrutacja62 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Elektryk DSBNorwegia-listopad-PILNE!

ES-Perfekt (Agencja Pracy Czasowej Nr. Cert. 5668)

W związku z nową ofertą w Oslo PILNIE poszukujemy na stanowisko:
Elektryk DSB - Oslo, Norwegia".

Ilość wakatów: 5
Miasto: Oslo
Nr ref.: Elektryk DSB Oslo/11

Obowiązki:
Praca związana z montażem instalacji elektrycznych niskiego i średniego napięcia (nowe apartamenty, obiekty handlowe, obiekty sportowe i treningowe).

Od kandydatów pracodawca norweski oczekuje odpowiednich uprawnień (DSB), wykształcenia kierunkowego oraz doświadczenia w w/w zawodzie oraz komunikatywnej znajomości języka angielskiego lub norweskiego.

Wymagania:
- komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego - warunek konieczny!
- uprawnienia norweskie (DSB) - warunek konieczny,
- doświadczenie zawodowe w zawodzie elektryk (min. 3 lata - konieczne),
- preferowane doświadczenie w sektorze budowlanym,
- preferowane doświadczenie w krajach skandynawskich,
- mile widziane osoby posiadające własne zakwaterowanie w Oslo lub okolicy
- mobilność,
- własny samochód (dodatkowy atut),
- dyspozycyjność i gotowość do podjęcia pracy w szybkim terminie,
- mile widziane własne zakwaterowanie w Oslo lub okolicy

Pracodawca norweski oferuje:

- długoterminowe kontrakty,
- atrakcyjne wynagrodzenie od 204 NOK brutto/h,
- pracę w stabilnej dużej firmie,
- umowę, ubezpieczenie, socjalne na warunkach norweskich,
- pomoc w znalezieniu płatnego zakwaterowania
- pomoc urzędowo-administracyjną,

Prosimy o przesłanie CV w języku angielskim o załączanie do dokumentów referencji pisemnych lub telefonicznych (bardzo ważne).
Odwiedź nas na facebook.com/esperfekt i dowiaduj się o pilnych ofertach jako pierwszy!

Informacja:
Dziękujemy za zainteresowanie naszymi ofertami!
W przypadku złożenia swojej aplikacji na projekty rekrutacyjne prowadzone wcześniej prosimy o przesyłanie aktualnego CV i informacji z przypomnieniem o swojej dostępności na nasz adres mailowy. W tytule wiadomości prosimy wpisać: nazwę stanowiska, z dopiskiem przypomnienie

W przesyłanych dokumentach proszę o zawarcie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Umieszczenie w CV klauzuli jest warunkiem niezbędnym do wzięcia udziału w procesie rekrutacji.
Kandydaci samodzielnie potwierdzają warunki pracy z pracodawcą norweskim.

Uprzejmie informujemy, ze skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Mapa SzczecinProfil założony około 2 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Elektryk DSBNorwegia-listopad-PILNE!

Zobacz stronę Szczecin na Fali !Zobacz stronę Szczeciński Serwis Informacyjny !Zobacz stronę Centrum Edukacji Dzieci !Zobacz stronę Mobile Lingua !Zobacz stronę Grupa.IT !Zobacz stronę ProINFO !Zobacz stronę Auto-Opona !