Fizjoterapeuta

Szczecin - Dodane przez physiotherapie.de (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Fizjoterapeuta

Poszukujemy
Fizjoterapeuta/-tka z komunikatywną znajomością języka niemieckiego

Miejsce pracy: Ueckermnde (58km od Szczecina)
Niemcy
Firma:
Nova Vitale Physiotherapiepraxis
17373 Ueckermnde
Chausseestrasse 4
Deutschland
Steuer Nr.: 074/249/00715
tel.: 004915732593363

Zakres obowiązków:
- rehabilitacja pourazowa
- masaże fizjoterapeutyczne
- drenaż limfatyczny
- gimnastyka lecznicza
- terapia manualna
- fizykoterapia

Wymagania
- dyplom licencjata lub magistra fizjoterapii
- mile widziane doświadczenie w zakresie fizjoterapii (praktyki, staże, zatrudnienie),
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
- życzliwe podejście do pacjenta, cierpliwość, empatia,
- umiejętność szybkiej adaptacji do nowych warunków pracy,
- prawo jazdy kat. B - mile widziane
- zaletą będą kursy z drenażu limfatycznego i terapii manualnej.

Oferujemy:
- umowę o pracę na czas nieokreślony, pełen etat, ze wszystkimi świadczeniami,
- pomoc w przygotowaniu wymaganych dokumentów do nostryfikacji,
- atrakcyjne warunki zatrudnienia, plus ekstra prowizje,
- pracę w sympatycznym i profesjonalnym zespole,
- możliwość pracy w praxis lub na wizytach domowych.
- darmowy nocleg - pierwsze dwa tygodnie pracy,
- pomoc w znalezieniu mieszkania lub zwrot kosztów dojazdu

CV prosimy o wysyłanie w języku niemieckim na adres e-mail.

Mapa SzczecinProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Fizjoterapeuta

Zobacz stronę eduROBOT.PL !Zobacz stronę Mobile Lingua !Zobacz stronę Szczeciński Serwis Informacyjny !Zobacz stronę Szczecin na Fali !Zobacz stronę Mirat !Zobacz stronę Centrum Edukacji Dzieci !Zobacz stronę Port Lotniczy Szczecin-Goleniów !