Formierz Tworzyw Sztucznych

KONTAKT

Szczecin - Dodane przez emilia.kaminska1 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Formierz Tworzyw Sztucznych

Dla naszego Klienta, firmy zlokalizowanej w okolicach Goleniowa, woj. zachodniopomorskie, poszukujemy osoby na stanowisko:

FORMIERZ TWORZYW SZTUCZNYCH
/miejsce pracy: okolice Goleniowa, woj. zachodniopomorskie/

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
Budowa nowych oraz napraw istniejących form do laminatów poliestrowo-szklanych

WYMAGANIA:
Wykształcenie min. średnie techniczne
Doświadczenie przy produkcji form z tworzyw sztucznych laminaty
Dobra znajomość materiałów poliestrowo-szklanych
Komunikatywność
Umiejętność pracy w zespole

OFERUJEMY:
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Atrakcyjne wynagrodzenie
Pomoc przy relokacji

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą wyrażającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych

Agencja Doradztwa Personalnego nr rejestru 5335

Mapa SzczecinProfil założony około 4 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Formierz Tworzyw Sztucznych

Zobacz stronę eduROBOT.PL !Zobacz stronę Mirat !Zobacz stronę Port Lotniczy Szczecin-Goleniów !Zobacz stronę Centrum Edukacji Dzieci !Zobacz stronę Szczecin na Fali !Zobacz stronę Auto-Opona !Zobacz stronę Grupa.IT !