Handlowiec - wdrożeniowiec IT Szczecin (umowa o pracę, pełny etat)

KONTAKT

Szczecin - Dodane przez mdluzak (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Handlowiec - wdrożeniowiec IT Szczecin (umowa o pracę, pełny etat)

ASCO Systemy Informatyczne Sp. z o.o. Sp.k. działa od 1994 roku. Naszą główną działalnością jest produkcja oprogramowania do zarządzania przedsiębiorstwem.

Jesteśmy obecnie wiodącym dostawcą systemów do obsługi sklepów, hurtowni motoryzacyjnych oraz warsztatów samochodowych w kraju.

W związku z ciągłym rozwojem firmy poszukujemy kandydata do działu handlowego w oddziale Szczecin na stanowisko Handlowiec - wdrożeniowiec.

Opis stanowiska

Osoba obejmująca stanowisko będzie odpowiedzialna m.in. za:

- pozyskiwanie nowych klientów,
- przeprowadzanie rozmów handlowych,
- prezentację oprogramowania,
- wdrożenie oprogramowania.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

- biegłej znajomość obsługi komputera,
- zaangażowania, zdecydowania, chęci do nauki,
- łatwości w nawiązywaniu kontaktów,
- dyspozycyjności,
- prawa jazdy kategorii B.

Mile widziane:

- znajomość programów magazynowych,
- znajomość branży motoryzacyjnej.

Oferujemy

W zamian oferujemy:

- stały rozwój i zwiększenie swoich kwalifikacji oraz umiejętności,
- przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole,
- atrakcyjne wynagrodzenie zależne od osiąganych wyników

CV oraz list motywacyjny, prosimy kierować na adres mailowy, wpisując w temacie wiadomości: Handlowiec - wdrożeniowiec Szczecin.

Mapa SzczecinProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Handlowiec - wdrożeniowiec IT Szczecin (umowa o pracę, pełny etat)

Zobacz stronę ProINFO !Zobacz stronę Szczecin na Fali !Zobacz stronę eduROBOT.PL !Zobacz stronę Auto-Opona !Zobacz stronę Port Lotniczy Szczecin-Goleniów !Zobacz stronę Szczeciński Serwis Informacyjny !Zobacz stronę Mirat !