Inżynier produktu

KONTAKT

Szczecin - Dodane przez HEADHUNTERS Sp. z o.o. (firma) -

Pełna treść ogłoszenia Inżynier produktu

HEADHUNTERS Sp. z o.o. (certyfikat nr 10079 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia), działająca na rynku polskim i zagranicznym, poszukuje dla swojego międzynarodowego Klienta - producenta m. in. układów elektrycznych, kandydatów na stanowisko:

Zadania:

- sporządzanie zestawień materiałowych

- sporządzanie kalkulacji na pracochłonność wyrobów

- przygotowanie technologii produktu

- weryfikacja cen materiałów

- wsparcie techniczne klienta

- kontakt z klientem

Oczekiwania:

- wykształcenie wyższe techniczne (elektronika, mechanika, mechatronika, automatyka lub pokrewne)

- roczne doświadczenie w zawodzie

- dobra znajomość jęz. angielskiego w mowie i w piśmie

- umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

- rozwojową pracę w międzynarodowej firmie działającej na terenie Europy i Azji

- pracę od poniedziałku do piątku w godz. 8-16

- dla osób spoza regionu dodatek do pensji

Miejsce pracy: Borne Sulinowo

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV zawierającego klauzulę nt. ochrony danych osobowych.

Mapa SzczecinProfil założony 12 miesięcy temu

Zapytaj o ogłoszenie - Inżynier produktu

Zobacz stronę ProINFO !Zobacz stronę Szczecin na Fali !Zobacz stronę Grupa.IT !Zobacz stronę eduROBOT.PL !Zobacz stronę Port Lotniczy Szczecin-Goleniów !Zobacz stronę Centrum Edukacji Dzieci !Zobacz stronę Szczeciński Serwis Informacyjny !