Inżynier Spawalnictwa

KONTAKT

Szczecin - Dodane przez sara2 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Inżynier Spawalnictwa

IDEA HR (nr w rejestrze 10618) jest agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.Obecnie dla naszego klienta, firmy z udziałem kapitału zagranicznego poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczecin

Wymagania:

wykształcenie wyższe techniczne, kierunkowe
certyfikaty EWE/IWE, VT2
doświadczenie na stanowisku przy produkcji elementów konstrukcji stalowych
bardzo dobra znajomość rysunku technicznego, znajomość programów CAD
bardzo dobra znajomość procesów spawalniczych
umiejętność pracy w zespole oraz bardzo dobrej organizacji pracy
znajomość języka niemieckiego lub angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

Zakres obowiązków:

nadzorowanie wszelkiego rodzaju prac związanych z procesami spawania, zgrzewania
kontrola dokumentacji spawalniczej

Oferujemy:

atrakcyjne warunki pracy na podstawie umowy o pracę
pracę w międzynarodowym środowisku przy ciekawych projektach
rozszerzony pakiet socjalny (motywacyjny system premii i nagród rocznych, prywatną opiekę medyczną, prywatne ubezpieczenie na życie, kurs językowy)

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 (Dz.U. Nr. 133, poz 883)."

Mapa SzczecinProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Inżynier Spawalnictwa

Zobacz stronę Szczeciński Serwis Informacyjny !Zobacz stronę Mobile Lingua !Zobacz stronę Auto-Opona !Zobacz stronę Szczecin na Fali !Zobacz stronę Port Lotniczy Szczecin-Goleniów !Zobacz stronę ProINFO !Zobacz stronę Grupa.IT !