Kierownik budowy/ robót elektroenergetycznych (województwo pomorskie)

KONTAKT

Szczecin - Dodane przez HEADHUNTERS Sp. z o.o. (firma) -

Pełna treść ogłoszenia Kierownik budowy/ robót elektroenergetycznych (województwo pomorskie)

HEADHUNTERS Sp. z o.o. (certyfikat nr 10079 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia) działająca na rynku polskim i zagranicznym, dla swojego klienta, producenta konstrukcji energetycznych oraz dostawcy usług elektroenergetycznych, poszukuje odpowiedniego kandydata na stanowisko:

Kierownik budowy/ robót elektroenergetycznych

Zakres obowiązków:
- realizacja kontraktów budowlanych
- kierowanie budową/ robotami elektroenergetycznymi
- udział w kosztorysowaniu budów/ robót
- rozliczanie realizowanych budów/ robót z powierzonego materiału, sprzętu, czasu pracy

Wymagania:
- 3 lata doświadczenia w budownictwie przemysłowym, infrastrukturalnym na stanowisku kierownika budowy
- inżynierskie wykształcenie kierunkowe (energetyka, elektrotechnika i pokrewne)
- udział przy projektach o wartości powyżej 1 mln zł
- dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
- biegła znajomość MS Office, AutoCad i Rodos
- uprawnienia budowlane do kierowania i projektowania w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych bez ograniczeń
- uprawnienia SEP pow. 1 kV, D, E i pomiarowe
- prawo jazdy kat. B

Nasz klient oferuje:
- stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę poprzedzone trzymiesięcznym okresem próbnym
- możliwość awansu
- niezbędne narzędzia pracy
- w czasie wyjazdów - samochód służbowy, hotele, wyżywienie

Lokalizacja: województwo pomorskie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV zawierającego klauzulę nt. ochrony danych osobowych, z tytułem wiadomości: Kierownik budowy.

Mapa SzczecinProfil założony 10 miesięcy temu

Zapytaj o ogłoszenie - Kierownik budowy/ robót elektroenergetycznych (województwo pomorskie)

Zobacz stronę Mirat !Zobacz stronę Grupa.IT !Zobacz stronę Szczecin na Fali !Zobacz stronę Auto-Opona !Zobacz stronę Mobile Lingua !Zobacz stronę ProINFO !Zobacz stronę eduROBOT.PL !