Konstruktor siłowników hydraulicznych

KONTAKT

Szczecin - Dodane przez HEADHUNTERS Sp. z o.o. (firma) -

Pełna treść ogłoszenia Konstruktor siłowników hydraulicznych

Headhunters Sp. z o.o. (certyfikat nr 10079 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia) działająca na rynku polskim i zagranicznym, dla swojego klienta, firmy zajmującej się produkcją siłowników hydraulicznych, poszukuje kandydata na stanowisko:

Konstruktor

Zadania:
- projektowanie siłowników hydraulicznych

Wymagania:
- znajomość rysunku technicznego
- znajomość AutoCad
- doświadczenie w branży metalurgicznej, produkcyjnej
- mile widziane doświadczenie w projektowaniu siłowników hydraulicznych

Nasz klient oferuje:
- stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- pracę od pn. do pt. w godzinach 7 - 15
- stawka ustalana bezpośrednio z pracodawcą, uzależniona od kwalifikacji

Miejsce pracy: okolice Mierzyna

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z tematem: Konstruktor.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę nt. ochrony danych osobowych.

Mapa SzczecinProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Konstruktor siłowników hydraulicznych

Zobacz stronę Centrum Edukacji Dzieci !Zobacz stronę Grupa.IT !Zobacz stronę Szczeciński Serwis Informacyjny !Zobacz stronę ProINFO !Zobacz stronę Szczecin na Fali !Zobacz stronę Port Lotniczy Szczecin-Goleniów !Zobacz stronę Mobile Lingua !