Konsultant ds. Wsparcia

KONTAKT

Szczecin - Dodane przez sara2 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Konsultant ds. Wsparcia

IDEA HR (nr w rejestrze 10618) jest agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.
Obecnie dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczecin

Obowiązki:
- Kompleksowy nadzór i monitoring systemów (systemy operacyjne, storage danych, sieci, itp.) w
systemie pracy 24x7x365
- Przestrzeganie procedur związanych z zamykaniem i uruchamianiem systemów
- Zapewnienie pierwszej linii wsparcia technicznego (L1)
- Monitorowanie kluczowych systemów operacyjnych i aplikacji w celu zapewnienia ciągłości ich
funkcjonowania
- Rozpoznawanie/rozwiązywanie problemów systemowych mających wpływ na użytkowników
końcowych
- Ewidencja błędów systemowych w oparciu o ramy czasowe

Wymagania:
- Wykształcenie minimum średnie techniczne
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego warunek konieczny
- Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku (help desk/monitoring)
- Znajomość systemów operacyjnych (Windows, Unix, Linux), podstawowych zagadnień sieciowych
(Cisco) oraz Virtual Machine (VM)
- Chęć do podjęcia pracy zmianowej w systemie 24x7x365

Firma oferuje:
- Pracę w dużej międzynarodowej firmie
- Realizację ciekawych projektów w młodym i dynamicznym zespole
- Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 (Dz.U. Nr. 133, poz 883)."

Mapa SzczecinProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Konsultant ds. Wsparcia

Zobacz stronę Mobile Lingua !Zobacz stronę Centrum Edukacji Dzieci !Zobacz stronę Szczecin na Fali !Zobacz stronę Auto-Opona !Zobacz stronę Szczeciński Serwis Informacyjny !Zobacz stronę ProINFO !Zobacz stronę Mirat !