Konsultant ds. wsparcia technicznego z językiem obcym

KONTAKT

Szczecin - Dodane przez HEADHUNTERS Sp. z o.o. (firma) -

Pełna treść ogłoszenia Konsultant ds. wsparcia technicznego z językiem obcym

HEADHUNTERS Sp. z o.o. (certyfikat nr 10079 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia), działająca na rynku polskim i zagranicznym, poszukuje dla swojego międzynarodowego Klienta kandydatów na stanowisko:

Konsultant ds. wsparcia technicznego

Zakres obowiązków:
Profesjonalna obsługa Klienta (połączenia wyłącznie przychodzące)
Wsparcie i pomoc w rozwiązywaniu problemów technicznych
Udzielanie wsparcia merytorycznego klientom zagranicznym
Dbanie o prawidłowy przepływ informacji korespondencja e-mail

Wymagania:
Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub francuskiego
Dobra organizacja czasu pracy
Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
Otwartość i komunikatywność

Oferujemy:
Możliwość rozpoczęcia kariery w międzynarodowym środowisku
Atrakcyjne warunki finansowe i stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
Dla osób spoza Szczecina dodatek relokacyjny w wysokości 700 zł./ brutto/ miesięcznie
Pracę na pełen etat od poniedziałku do piątku
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w obszarze najnowszych technologii
Pracę w młodym i dynamicznym zespole

Miejsce pracy: Szczecin
Wymagane dokumenty: CV wraz z zawartą klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie
moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji; (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.97 r. Dz. U. 133, poz. 883), z dopiskiem Konsultant ds. wsparcia technicznego

Mapa SzczecinProfil założony 10 miesięcy temu

Zapytaj o ogłoszenie - Konsultant ds. wsparcia technicznego z językiem obcym

Zobacz stronę ProINFO !Zobacz stronę Szczecin na Fali !Zobacz stronę Centrum Edukacji Dzieci !Zobacz stronę Auto-Opona !Zobacz stronę Mobile Lingua !Zobacz stronę Port Lotniczy Szczecin-Goleniów !Zobacz stronę Grupa.IT !