KOORDYNATOR DS. PERSONALNYCH

KONTAKT

Szczecin - Dodane przez sara2 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia KOORDYNATOR DS. PERSONALNYCH

IDEA HR (nr w rejestrze 10618) jest agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.Obecnie dla naszego klienta, firmy z udziałem kapitału zagranicznego poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczecin

Główne zadania na stanowisku:
Współpraca z zarządem firmy w zakresie zarządzania podległymi pracownikami
Rekrutacje pracowników
Koordynowanie przepływu dokumentów personalnych pomiędzy firmą a centralą
Realizowanie projektów z zakresu rozwoju pracowników
Współpraca z centralą firmy

Wymagania:
2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku pracy
Umiejętność pracy pod presją czasu
Wykształcenie wyższe
Samodzielność i komunikatywność
Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Oferujemy:
Pracę w przyjaznym, profesjonalnym i dynamicznie rozwijającym się zespole
Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej firmie
Możliwość rozwoju zawodowego
Możliwość zdobywania nowej wiedzy, wprowadzania i tworzenia nowych projektów.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 (Dz.U. Nr. 133, poz 883)."

Mapa SzczecinProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - KOORDYNATOR DS. PERSONALNYCH

Zobacz stronę Mobile Lingua !Zobacz stronę Szczeciński Serwis Informacyjny !Zobacz stronę Szczecin na Fali !Zobacz stronę eduROBOT.PL !Zobacz stronę Centrum Edukacji Dzieci !Zobacz stronę ProINFO !Zobacz stronę Port Lotniczy Szczecin-Goleniów !