Koordynator produkcji

KONTAKT

Szczecin - Dodane przez HEADHUNTERS Sp. z o.o. (firma) -

Pełna treść ogłoszenia Koordynator produkcji

HEADHUNTERS Sp. z o.o. (certyfikat nr 10079 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia) działająca na rynku polskim i zagranicznym, dla swojego klienta, producenta komponentów z tworzyw sztucznych, poszukuje odpowiedniego kandydata na stanowisko:

Obowiązki:
- nadzór nad 30-osobową grupą pracowników (pracownicy produkcji, operatorzy maszyn, brygadziści)
- planowanie, organizowanie, monitowanie i rozliczanie zadań podległego personelu
- ustalanie priorytetów realizacji zadań
- planowanie w zakresie siły roboczej
- raportowanie do dyrektora produkcji, zarządu
- przestrzeganie polityki jakości wg systemu ISO

Wymagania:
- wykształcenie średnie lub wyższe techniczne
- min. 2 letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w firmie produkcyjnej
- znajomość rysunku technicznego
- znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office w stopniu b. dobrym
- znajomość informatycznych systemów zarządzania
- znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym
- znajomość obsługi maszyn CNC oraz maszyn produkcyjnych
- mile widziane ukończenie szkolenia z zakresu zarządzania produkcją

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, poprzedzone trzymiesięcznym okresem próbnym
- pracę od poniedziałku do piątku
- stałe wynagrodzenie plus system premiowy
- możliwość rozwoju zawodowego

Miejsce pracy: Szczecin Dąbie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.

Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych HEADHUNTERS Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Kmieca 27 w Szczecinie w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2015 r., poz. 2135)..

Mapa SzczecinProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Koordynator produkcji

Zobacz stronę Mobile Lingua !Zobacz stronę Szczeciński Serwis Informacyjny !Zobacz stronę Mirat !Zobacz stronę Auto-Opona !Zobacz stronę eduROBOT.PL !Zobacz stronę Szczecin na Fali !Zobacz stronę Port Lotniczy Szczecin-Goleniów !