Księgowy GL z językiem niemieckim

KONTAKT

Szczecin - Dodane przez kjakubczyk1 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Księgowy GL z językiem niemieckim

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy, z uwagi na dynamiczny rozwój poszukujemy Kandydatów na stanowisko Księgowego GL z językiem niemieckim.

Opis stanowiska:

dekretacja i księgowanie dokumentów,
udział w przygotowywaniu sprawozdań finansowych oraz innych raportów na potrzeby zarządu,
prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej,
przygotowywanie deklaracji podatkowych oraz innych sprawozdań dla instytucji zewnętrznych,
uczestniczenie w zamknięciach okresów księgowych,
kontrola i analiza kont z klientami niemieckojęzycznymi.

Wymagania:

wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne,
wcześniejsze doświadczenie na stanowisku księgowego,
bardzo dobra znajomość języka niemieckiego,
znajomość języka angielskiego będzie atutem,
znajomość systemów finansowo księgowych.

Oferta obejmuje:

stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
bogaty pakiet świadczeń socjalnych,
dynamiczną pracę w międzynarodowym środowisku.

Mapa SzczecinProfil założony około 3 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Księgowy GL z językiem niemieckim

Zobacz stronę eduROBOT.PL !Zobacz stronę Szczecin na Fali !Zobacz stronę Mobile Lingua !Zobacz stronę Grupa.IT !Zobacz stronę Centrum Edukacji Dzieci !Zobacz stronę ProINFO !Zobacz stronę Auto-Opona !