kursy językowe dla dzieci

KONTAKT

Szczecin - Dodane przez EXPERT Centrum Językowo-Szkoleniowe (firma) -

kursy językowe dla dzieci

Pełna treść ogłoszenia kursy językowe dla dzieci

EXPERT KIDS
Szczecin 71-410
Niedziałkowskiego 24

Tel. : 91 4 220 886, kom. 600 500 552
ww.expert-kids.pl

angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, włoski dla dzieci.
Mini przedszkole
Centrum edukacji
Jako jedyni w Szczecinie prowadzimy Musical Babies zajęcia muzyczno-ruchowe po angielsku dla dzieci od 6-go miesiąca życia


Oferujemy naukę:

* języka angielskiego oraz niemieckiego w formie zajęć grupowych oraz indywidualnych
* języka francuskiego jako element zajęć ogólnorozwojowych (Świat Zabaw Twórczych z francuskim) lub indywidualnie
* języka hiszpańskiego i włoskiego wyłącznie w formie lekcji indywidualnych.

Naukę języka angielskiego rozpoczynamy już w okresie niemowlęcym (od 6 miesięcy), wdrażając jako jedyni w Szczecinie i okolicach program autorski Musical Babies - zajęcia muzyczno-ruchowe po angielsku dla dzieci w wieku od 6 miesięcy do 3 lat z opiekunem.

Na pozostałe języki zapraszamy dzieci w wieku od 3 lat.

Większość zajęć odbywa się dwa razy w tygodniu po 45, 60 lub 90 min (w zależności od wieku dzieci i rodzaju zajęć)

Nauczamy wyłącznie w kameralnych grupach, tj. 4-8 osób dzieci do 9 lat oraz
6-10 osób dzieci 10-12 lat.

Zajęcia prowadzone są wyłącznie przez w pełni wykwalifikowaną kadrę (absolwenci filologii angielskiej lub pedagogiki z uprawnieniami do nauczania języka angielskiego). Nasi nauczyciele to pasjonaci i entuzjaści, obdarzeni niezwykłą wyobraźnią i wielkim sercem do dzieci.

Oferujemy dwie formy nauki:

* Zajęcia grupowe - nauka angielskiego lub niemieckiego odbywa sie w kilkuosobowych grupach.

Dzieci poznają język obcy w różnych kontekstach sytuacyjnych , naśladując nauczyciela, reagując na jego komunikaty, angażując się w różne gry i zabawy językowe, wchodząc w interakcje z rówieśnikami.. Przyswajanie języka odbywa się w sposób naturalny, "mimo woli", w trakcie zabawy, podobnie jak przyswajanie języka ojczystego.

Program zajęć zakłada, ze w grupie znajdują się dzieci o różnych typach inteligencji oraz stylach i strategiach uczenia się, w skutek czego nauczyciel stosuje urozmaicone metody i techniki, odpowiednie dla potrzeb różnych dzieci. Na zajęciach łączymy różne style nauczania. Lektorzy wykorzystują na zajęciach filmy video i DVD , obrazki (wzrokowcy), piosenki i muzykę, dialogi (słuchowcy), gry i zabawy ruchowe, techniki teatralne (kinestetycy). Nauka jest najbardziej efektywna kiedy sprawia radość, stąd częścią lekcji są zawsze gry i zabawy. Dzieci uczą się przede wszystkim przez: mówienie, słuchanie, powtarzanie.

Zajęcia odbywają sie w godzinach do południowych i popołudniowych w dni powszednie oraz porannych w soboty w naszej szkole.

* Zajęcia indywidualne - nauka wybranego języka obcego odbywająca się w jedno- lub dwuosobowych grupach.

Zaletą takiego systemu nauki jest niewątpliwie to, że dzieci pracują w oparciu o program stworzony wyłącznie dla nich. Program ten uwzględnia style uczenia się, temperament, rodzaj inteligencji i zainteresowania dziecka.

Celem zajęć jest zdobywanie kompetencji komunikowania się w języku obcym oraz indywidualny rozwój dziecka poprzez wprowadzanie elementów wiedzy o świecie z różnych dziedzin, w zależności od chęci i upodobań Malucha. Nauczyciel komunikuje się z dzieckiem wyłącznie w języku obcym.
Dla potrzeb i wygody Rodziców oferujemy zajęcia indywidualne również u Państwa w domu.

Mapa SzczecinProfil założony około 6 lat temu

Zapytaj o ogłoszenie - kursy językowe dla dzieci


Polecane, ciekawe strony z Szczecina. Prowadzisz serwis o Szczecinie lub zwiazany z Szczecin - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Szczeciński Serwis Informacyjny !Zobacz stronę Grupa.IT !Zobacz stronę ProINFO !Zobacz stronę Mobile Lingua !Zobacz stronę Szczecin na Fali !Zobacz stronę Mirat !Zobacz stronę Centrum Edukacji Dzieci !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Nasz Szczecin zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Szczecina: Stargard Szczeciński ogłoszenia - Nowogard darmowe ogłoszenia - Świnoujście ogłoszenia bezpłatne - Gryfice ogłoszenia - Świdwin sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Nasz Szczecin wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj