kursy językowe dla dzieci

KONTAKT

Szczecin - Dodane przez EXPERT Centrum Językowo-Szkoleniowe (firma) -

kursy językowe dla dzieci

Pełna treść ogłoszenia kursy językowe dla dzieci

EXPERT KIDS
Szczecin 71-410
Niedziałkowskiego 24

Tel. : 91 4 220 886, kom. 600 500 552
ww.expert-kids.pl

angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, włoski dla dzieci.
Mini przedszkole
Centrum edukacji
Jako jedyni w Szczecinie prowadzimy Musical Babies zajęcia muzyczno-ruchowe po angielsku dla dzieci od 6-go miesiąca życia


Oferujemy naukę:

* języka angielskiego oraz niemieckiego w formie zajęć grupowych oraz indywidualnych
* języka francuskiego jako element zajęć ogólnorozwojowych (Świat Zabaw Twórczych z francuskim) lub indywidualnie
* języka hiszpańskiego i włoskiego wyłącznie w formie lekcji indywidualnych.

Naukę języka angielskiego rozpoczynamy już w okresie niemowlęcym (od 6 miesięcy), wdrażając jako jedyni w Szczecinie i okolicach program autorski Musical Babies - zajęcia muzyczno-ruchowe po angielsku dla dzieci w wieku od 6 miesięcy do 3 lat z opiekunem.

Na pozostałe języki zapraszamy dzieci w wieku od 3 lat.

Większość zajęć odbywa się dwa razy w tygodniu po 45, 60 lub 90 min (w zależności od wieku dzieci i rodzaju zajęć)

Nauczamy wyłącznie w kameralnych grupach, tj. 4-8 osób dzieci do 9 lat oraz
6-10 osób dzieci 10-12 lat.

Zajęcia prowadzone są wyłącznie przez w pełni wykwalifikowaną kadrę (absolwenci filologii angielskiej lub pedagogiki z uprawnieniami do nauczania języka angielskiego). Nasi nauczyciele to pasjonaci i entuzjaści, obdarzeni niezwykłą wyobraźnią i wielkim sercem do dzieci.

Oferujemy dwie formy nauki:

* Zajęcia grupowe - nauka angielskiego lub niemieckiego odbywa sie w kilkuosobowych grupach.

Dzieci poznają język obcy w różnych kontekstach sytuacyjnych , naśladując nauczyciela, reagując na jego komunikaty, angażując się w różne gry i zabawy językowe, wchodząc w interakcje z rówieśnikami.. Przyswajanie języka odbywa się w sposób naturalny, "mimo woli", w trakcie zabawy, podobnie jak przyswajanie języka ojczystego.

Program zajęć zakłada, ze w grupie znajdują się dzieci o różnych typach inteligencji oraz stylach i strategiach uczenia się, w skutek czego nauczyciel stosuje urozmaicone metody i techniki, odpowiednie dla potrzeb różnych dzieci. Na zajęciach łączymy różne style nauczania. Lektorzy wykorzystują na zajęciach filmy video i DVD , obrazki (wzrokowcy), piosenki i muzykę, dialogi (słuchowcy), gry i zabawy ruchowe, techniki teatralne (kinestetycy). Nauka jest najbardziej efektywna kiedy sprawia radość, stąd częścią lekcji są zawsze gry i zabawy. Dzieci uczą się przede wszystkim przez: mówienie, słuchanie, powtarzanie.

Zajęcia odbywają sie w godzinach do południowych i popołudniowych w dni powszednie oraz porannych w soboty w naszej szkole.

* Zajęcia indywidualne - nauka wybranego języka obcego odbywająca się w jedno- lub dwuosobowych grupach.

Zaletą takiego systemu nauki jest niewątpliwie to, że dzieci pracują w oparciu o program stworzony wyłącznie dla nich. Program ten uwzględnia style uczenia się, temperament, rodzaj inteligencji i zainteresowania dziecka.

Celem zajęć jest zdobywanie kompetencji komunikowania się w języku obcym oraz indywidualny rozwój dziecka poprzez wprowadzanie elementów wiedzy o świecie z różnych dziedzin, w zależności od chęci i upodobań Malucha. Nauczyciel komunikuje się z dzieckiem wyłącznie w języku obcym.
Dla potrzeb i wygody Rodziców oferujemy zajęcia indywidualne również u Państwa w domu.

Mapa SzczecinProfil założony około 6 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - kursy językowe dla dzieci


Polecane, ciekawe strony z Szczecina. Prowadzisz serwis o Szczecinie lub zwiazany z Szczecin - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Mirat !Zobacz stronę eduROBOT.PL !Zobacz stronę Port Lotniczy Szczecin-Goleniów !Zobacz stronę Grupa.IT !Zobacz stronę Centrum Edukacji Dzieci !Zobacz stronę Szczeciński Serwis Informacyjny !Zobacz stronę Mobile Lingua !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Nasz Szczecin zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Szczecina: Stargard Szczeciński ogłoszenia - Nowogard darmowe ogłoszenia - Świnoujście ogłoszenia bezpłatne - Gryfice ogłoszenia - Świdwin sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Nasz Szczecin wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj