Lakiernik-mechanik samochodowy

KONTAKT

Szczecin - Dodane przez HEADHUNTERS Sp. z o.o. (firma) -

Pełna treść ogłoszenia Lakiernik-mechanik samochodowy

HEADHUNTERS Sp. z o.o. (certyfikat nr 10079 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia) działająca na rynku polskim i zagranicznym dla swojego klienta, firmy specjalizującej się w transporcie drogowym, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:
- Naprawa samochodów ciężarowych i osobowych z elementami blacharstwa oraz lakiernictwa

Wymagania:
- Wykształcenie min. zawodowe
- Min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
- Znajomość systemów ABS mile widziane
- Znajomość systemów wtryskowych Bosch mile widziane
- Znajomość komputerowej diagnostyki pojazdów

Nasz Klient oferuje:
- Praca w systemie dwuzmianowym
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Niezbędne narzędzia pracy odzież ochronna, komplet narzędzi

Lokalizacja: Stargard

Wymagane dokumenty: CV zawierające klauzulę o ochronie danych osobowych, z tematem wiadomości Mechanik-lakiernik/ Stargard

Mapa SzczecinProfil założony 11 miesięcy temu

Zapytaj o ogłoszenie - Lakiernik-mechanik samochodowy

Zobacz stronę Szczecin na Fali !Zobacz stronę Szczeciński Serwis Informacyjny !Zobacz stronę Mobile Lingua !Zobacz stronę eduROBOT.PL !Zobacz stronę Grupa.IT !Zobacz stronę Mirat !Zobacz stronę Centrum Edukacji Dzieci !