Mechanik samochodowy

KONTAKT

Szczecin - Dodane przez poz_otto (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Mechanik samochodowy

OTTO Polska Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy kandydata na stanowisko:

Nr Ref. MC/MechSam/07/14

Miejsce wykonywania pracy: Szczecin

Opis stanowiska pracy: obsługa samochodów osobowych w tym;
diagnostyka,
naprawy,
przeglądy,
wymiana opon i płynów,
wykonywanie usług w zakresie mechaniki i elektryki pojazdowej na jak najwyższym poziomie i z zachowaniem standardów firmy.

Wymagania:
wykształcenie kierunkowe,
min. 2 lata doświadczenia w zawodzie mechanika samochodowego,
chęć do pracy, dyspozycyjność, uczciwość,

Oferujemy:
możliwość rozwoju zawodowego,
motywujący system premiowy,
umowę o pracę tymczasową (od 3 do 12 miesięcy),
pracę w pełnym wymiarze godzin,
przyjazną atmosferę w pracy.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie aplikacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Do przesyłanych aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Zgadzam się na wykorzystanie przez OTTO Polska Sp. z o.o z siedzibą na Bielanach Wrocławskich, ul. Szwedzka 5, 55-040 Kobierzyce moich danych osobowych w celu pośrednictwa pracy zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji (posiadania i przetwarzania danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych). Zgodnie z obowiązującą Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz.926 ze zm.), aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o prawach do poprawiania, dostępu i ochrony tych danych.
Informujemy, że administratorem zbieranych danych osobowych jest OTTO Polska Sp. z o.o. z siedzibą na Bielanach Wrocławskich, ul. Szwedzka 5, 55-040 Kobierzyce (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 2590), gdzie zbierane są i zabezpieczane dane.

Mapa SzczecinProfil założony około 6 lat temu

Zapytaj o ogłoszenie - Mechanik samochodowy

Zobacz stronę Mirat !Zobacz stronę eduROBOT.PL !Zobacz stronę Szczeciński Serwis Informacyjny !Zobacz stronę ProINFO !Zobacz stronę Mobile Lingua !Zobacz stronę Szczecin na Fali !Zobacz stronę Grupa.IT !