Mechanik samochodowy Szczecin

KONTAKT

Szczecin - Dodane przez poz_otto (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Mechanik samochodowy Szczecin

OTTO Polska Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy kandydata na stanowisko:

Mechanik samochodowy

Nr Ref. MC/MechSam/07/14

Miejsce wykonywania pracy: Szczecin

Opis stanowiska pracy: obsługa samochodów osobowych w tym;
diagnostyka,
naprawy,
przeglądy,
wymiana opon i płynów,
wykonywanie usług w zakresie mechaniki i elektryki pojazdowej na jak najwyższym poziomie i z zachowaniem standardów firmy.

Wymagania:
wykształcenie kierunkowe,
min. 2 lata doświadczenia w zawodzie mechanika samochodowego,
chęć do pracy, dyspozycyjność, uczciwość,

Oferujemy:
możliwość rozwoju zawodowego,
motywujący system premiowy,
umowę o pracę tymczasową (od 3 do 12 miesięcy),
pracę w pełnym wymiarze godzin,
przyjazną atmosferę w pracy.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie aplikacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.) przez OTTO Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą na Bielanach Wrocławskich, ul. Szwedzka 5, 55-040 Kobierzyce dla celów związanych z rekrutacją pracowników i poszukiwaniem pracy. Wyrażam również zgodę na przekazanie moich danych potencjalnym pracodawcom i ewentualną weryfikację prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i zawartych w nich informacji.
Oświadczam, że jestem świadom, że podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne, a moja zgoda na ich przetwarzanie jest dobrowolna. Ponadto posiadam informacje o pełnej nazwie oraz adresie siedziby Spółki, celu zbierania danych, znanych oraz przewidywanych odbiorcach i kategoriach odbiorców danych i przysługującym mi prawie dostępu do treści danych oraz ich poprawiania.
Zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych pragniemy poinformować, że administrator danych osobowych ma prawo usunąć Pani/a dane bez Pani/a uprzedniej zgody. Ponadto ma Pani/Pan prawo wglądu do swoich danych i złożenia wniosku o ich sprostowanie, uzupełnienie, uaktualnienie, czasowe lub stałe wstrzymanie przetwarzania kwestionowanych przez Panią/a danych lub całkowite usunięcie Pani/a danych ze zbioru.
OTTO Polska jest wpisana do rejestrów podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 2590

Mapa SzczecinProfil założony około 6 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Mechanik samochodowy Szczecin

Zobacz stronę eduROBOT.PL !Zobacz stronę Szczeciński Serwis Informacyjny !Zobacz stronę ProINFO !Zobacz stronę Mobile Lingua !Zobacz stronę Grupa.IT !Zobacz stronę Mirat !Zobacz stronę Port Lotniczy Szczecin-Goleniów !