Merchandisier dla koncernu Coca-Cola HBC Polska sp. z o.o Szczecin, Jodłowa

KONTAKT

Szczecin - Dodane przez praca.szczecin4 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Merchandisier dla koncernu Coca-Cola HBC Polska sp. z o.o Szczecin, Jodłowa

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta lidera rynku napojów bezalkoholowych poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku

Numer referencyjny: MERCH/IK

Obowiązki:
wyłożenie towaru na półki sklepowe,
dbanie o pozytywny wizerunek ekspozycji towarów poprzez zapewnienie stałej dostępności danego produktu, kontrolę stanu towarów na półce sklepowej, ekspozycji w lodówkach oraz na magazynie, - kontrola ważności przydatności produktów do spożycia.
wizyta na sklepie dwa razy w tygodniu po 1 godzinie
układanie produktów zgodnie z zasadą FIFO,
zadbanie o czystość stoiska sprzedażowego,
wykonywanie inwentaryzacji towaru,
raportowanie wyników poprzez system mobilnego raportowania.

Wymagania:
aktualna książeczka sanepidowska i/lub gotowość do jej szybkiego wyrobienia
komunikatywność,
dyspozycyjność dwa razy w tygodniu,
silna motywacja do pracy oraz zaangażowanie,
doświadczenie w pracy merchandisiera będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
stałe zlecenia merchandisingowe
umowę zlecenia podpisywaną z APT Interkadra
pracę dla lidera rynku napojów bezalkoholowych w Polsce

Kontakt: Mail : Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojej aplikacji w formie CV (w temacie maila prosimy o podanie Nr ref MERCH/IK )
W przesłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Dziękujemy za przesłane aplikacje, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Mapa SzczecinProfil założony około 4 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Merchandisier dla koncernu Coca-Cola HBC Polska sp. z o.o Szczecin, Jodłowa

Zobacz stronę Port Lotniczy Szczecin-Goleniów !Zobacz stronę ProINFO !Zobacz stronę Mobile Lingua !Zobacz stronę Szczeciński Serwis Informacyjny !Zobacz stronę Centrum Edukacji Dzieci !Zobacz stronę Auto-Opona !Zobacz stronę Mirat !