Młodszy kontroler finansowy

KONTAKT

Szczecin - Dodane przez marketing17 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Młodszy kontroler finansowy

Dla naszego Klienta, dużej firmy z kapitałem zachodnim działającej w branży finansowej, poszukujemy kandydatów/ki na stanowisko:

Młodszy Kontroler Finansowy
Lokalizacja: Szczecin

Zakres obowiązków:
- raportowanie wraz z automatyzacją i standaryzacją,
- sporządzanie raportów podsumowujących i szczegółowych dla zarządu,
- znajomość budżetowania, prognostyki, kluczy przydziałowych, P&L oraz CAPEX,
- sporządzanie analiz budżetowych.

Wymagania:
- mile widziane doświadczenie 1-3 lat w dużej firmie lub w doradztwie finansowym na stanowisku Kontroler Finansowy/Biznesowy,
- studia wyższe licencjackie/magisterskie z zakresu finansów, audytowania lub podobnych,
- wysoki poziom umiejętności analitycznych i punktualność pracy,
- doświadczenie w obchodzeniu się z dużą ilością danych oraz umiejętność przekształcania ich w zrozumiałe, wysokiej jakości raporty,
- doskonała znajomość MS Excel oraz PowerPoint,
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
- dodatkowym atutem będzie znajomość SAP BI/BW i Business Objects.

Nasz Klient oferuje:
- międzynarodowe szkolenia podnoszące kwalifikacje, w tym szkolenia językowe,
- interesującą, pełną wyzwań pracę,
- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oferującą stabilne zatrudnienie.

Prosimy o przesyłanie swojego CV

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. nr 133, poz. 883) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

LSJ Group, licencja nr 4440

Mapa SzczecinProfil założony około 3 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Młodszy kontroler finansowy

Zobacz stronę Szczecin na Fali !Zobacz stronę Grupa.IT !Zobacz stronę eduROBOT.PL !Zobacz stronę Szczeciński Serwis Informacyjny !Zobacz stronę ProINFO !Zobacz stronę Mobile Lingua !Zobacz stronę Centrum Edukacji Dzieci !