Monter kadłubów - Holandia

KONTAKT

Szczecin - Dodane przez m.malecka (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Monter kadłubów - Holandia

Kovo Sp.z o.o zajmuje się produkcją rurociągów i konstrukcji stalowych dla przemysłu stoczniowego, offshore, petrochemii i budownictwa.

Obecnie dla naszego Klienta w Holandii poszukujemy osób na stanowisko:
Monter Kadłubów

Wymagania:
- doświadczenie w prefabrykacji i montażu kadłubów i sekcji min. 4 lata
- bardzo dobra znajomość rysunku konstrukcyjnego kadłubowego
- umiejętność palenia i szczepiania
- komunikatywna znajomość j. angielskiego
- aktualne badania lekarskie
- mile widziane VCA i BSN (sofinummer)

Obowiązki:
- prefabrykacja i montaż kadłubów na projektach offshorowych i stoczniowych w Holandii
- stal czarna i nierdzewna
- praca na podstawie rysunku kadłubowego

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- możliwość nawiązania długofalowej współpracy
- zakwaterowanie
- transport na terenie Holandii

opis dodatkowy:
- tel. 516624258, 507089835, 506167163
- kontakt od poniedziałku do piątku, w godz. 9:00-17:00

Zastrzegamy sobie prawo nawiązania kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.
Dziękujemy!
Kovo Sp. z o.o.
nr uprawnień 9701

Mapa SzczecinProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Monter kadłubów - Holandia

Zobacz stronę Port Lotniczy Szczecin-Goleniów !Zobacz stronę ProINFO !Zobacz stronę eduROBOT.PL !Zobacz stronę Szczecin na Fali !Zobacz stronę Mobile Lingua !Zobacz stronę Grupa.IT !Zobacz stronę Mirat !