Monter mebli - praca Niemcy

KONTAKT

Szczecin - Dodane przez job2 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Monter mebli - praca Niemcy

Firma Moebel-Montage-Moebius wspolpracuje z wiodącymi koncernami branzy meblowej. Firma MMM swiadczy uslugi w dziedzinie transportu, logistyki oraz montazu mebli. Ze wzgledu na dynamiczny rozwoj firmy, poszukujemy monterow mebli oraz mebli kuchennych z komunikatywna znajomoscia jezyka niemieckiego.

Zadania:
Dostawa mebli oraz mebli kuchennych,
Montaz mebli u klienta,
Profesjonalna realizacja wykonywanych zlecen,
Praca z niemieckimi klientami.

Wymagania
Komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
Umiejetnosc montazu mebli,
Prawo jazdy kat. B (mile widziane kat. C),
Gotowosc do pracy na terenie calych Niemiec,
Zaangazowanie do pracy,
Chec poglebiania swoich umiejetnosci.

Oferujemy
Umowa niemiecka
Zakwaterowanie,
Gwarantujemy caloroczna ciaglosc w zatrudnieniu.

Czekamy na Państwa przekonujące dokumenty aplikacyjne zawierające również propozycje wynagrodzenia na adres e-mail.

Mapa SzczecinProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Monter mebli - praca Niemcy

Zobacz stronę Port Lotniczy Szczecin-Goleniów !Zobacz stronę Grupa.IT !Zobacz stronę Mobile Lingua !Zobacz stronę Auto-Opona !Zobacz stronę Szczecin na Fali !Zobacz stronę Szczeciński Serwis Informacyjny !Zobacz stronę ProINFO !