Monter/Serwisant bram i napędów

Szczecin - Dodane przez unitrade.dembinski (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Monter/Serwisant bram i napędów

Opis stanowiska
Montaż systemów parkingowych oraz automatyki szlabanowej
serwis bram garażowych i automatyki
diagnozowanie usterek
naprawy awarii systemów automatyki oraz hydrauliki bramowej
praca w terenie i częste podróże służbowe
montaż urządzeń
wykonywanie podstawowych prac ślusarskich
brak przeciwwskazań do pracy na wysokości
utrzymywanie dobrych relacji z klientami
współpraca z działem produkcji oraz zakupów
współpraca z działem serwisu producenta
kontrola kosztów

Wymagania
minimum 1,5 roczne doświadczenia jako serwisant, monter bram garażowych i automatyki do bram i rolet, szlabanów
umiejętność czytania instrukcji montażu i schematów instalacji elektrycznych
prawo jazdy kat. B
gotowość do częstych podróży służbowych i zainteresowanie pracą w terenie
dyspozycyjność
dobra organizacja czasu pracy
mile widziane uprawnienia SEP, spawacza

Oferujemy
umowę o pracę
atrakcyjne wynagrodzenie + miesięczny system premiowy
program szkoleń
wsparcie techniczne
niezbędne narzędzia pracy

Mapa SzczecinProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Monter/Serwisant bram i napędów

Zobacz stronę ProINFO !Zobacz stronę Szczeciński Serwis Informacyjny !Zobacz stronę Centrum Edukacji Dzieci !Zobacz stronę Mirat !Zobacz stronę Grupa.IT !Zobacz stronę Szczecin na Fali !Zobacz stronę Mobile Lingua !