OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO SZCZECIN- DĄBIE

KONTAKT

Szczecin - Dodane przez halinka-k1 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO SZCZECIN- DĄBIE

POSZUKUJEMY:
OPERATORÓW WÓZKÓW WIDŁOWYCH- RÓŻNY TYP
SZCZECIN-DĄBIE

WYMAGANIA:
- uprawnienia na wózek widłowy
-dyspozycyjność do pracy 3- zmianowej od poniedziałku do piątku
- wymagane doświadczenie min. pół roku w pracy na wózkach widłowych( doświadczenie będzie weryfikowane)

OBOWIĄZKI: ( ZALEŻNE OD STANOWISKA)
- rozładunek towarów wg asortymentu
- kontrola jakości według zamówienia
-przyjęcia systemowe- foliowanie i oklejanie etykietami
- przygotowywanie towarów według zamówień
- rozładunek zwrotów, załadunek nośników
OFERUJEMY:
- praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- umowa o pracę
- wynagrodzenie na okresie próbnym- 1900 zł brutto + 25% pensji jako premia uznaniowej,
- możliwość podpisania umowy bezpośrednio z klientem dla osób najlepiej wykonujących swoje obowiązki
Więcej informacji podczas rozmowy kwalifikacyjnej
OSOBY ZAINTERESOWANE OFERTĄ PRACY PROSZONE SĄ O SKŁADANIE APLIKACJI POPRZEZ PORTAL

Mapa SzczecinProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO SZCZECIN- DĄBIE

Zobacz stronę Auto-Opona !Zobacz stronę Grupa.IT !Zobacz stronę Centrum Edukacji Dzieci !Zobacz stronę Szczeciński Serwis Informacyjny !Zobacz stronę Mirat !Zobacz stronę Port Lotniczy Szczecin-Goleniów !Zobacz stronę Mobile Lingua !