opiekun/ka osoby starszej

KONTAKT

Szczecin - Dodane przez edyta.petryk (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia opiekun/ka osoby starszej

Pflege mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp. k. Oferujemy legalną pracę dla opiekunów osób starszych w Niemczech. Zaufały nam setki osób, które dzięki nam podjęły pracę w prywatnym domu starszej osoby.
W obecnej chwili poszukujemy opiekunki/a na okres 2 miesięcy dla małżeństwa mieszkającego w domku jednorodzinnym z ogrodem w Krefeld ( okolice Essen).
Podopieczna ma 85 lat. Cierpi na Alzheimera , cukrzycę oraz lekką demencję. Porusza się samodzielnie i samodzielnie korzysta z toalety. Codziennie przyjeżdża do podopiecznej Pflegedienst tzw. opieka medyczna, która podaje podopiecznej lekarstwa, mierzy cukier, podaje insulinę.
Podopieczny ma 92 lata cierpi na demencję. Porusza się samodzielnie. Jednakże należy mu pomóc w podprowadzeniu do toalety. Podopieczny ma 2 grupę niepełnosprawności.
Obowiązki:
-pomoc przy rozbieraniu się i ubieraniu pacjenta
-codzienna toaleta
- pomoc przy spożywaniu posiłków ( podawanie leków)
- czuwanie nad bezpieczeństwem chorego
- rozmowy, spacery, oglądanie TV.
- robienie zakupów
Wymagania:
- komunikatywna znajomość j. niemieckiego- warunek konieczny
-dyspozycyjność na okres 2mc
-doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
- osoba odpowiedzialna, lubiąca pracę z osobami starszymi.
Informacje dodatkowe:
- Podopieczna mieszka sama w domu jednorodzinnym. Dla opiekunki jest oddzielny pokój ze standardowym wyposażeniem .Czas wolny do ustalenia z rodziną.
* Z relacji opiekunki bardzo miła cała rodzina, na której pomoc można liczyć. Do podopiecznej przychodzi 3 razy dziennie opieka medyczna. Podopieczna bardzo lubi spacerować , wspólnie z opiekunką robi zakupy. Podopieczny na dzień dzisiejszy nie wychodzi na spacery , nosi już pampersy.

Mapa SzczecinProfil założony około 2 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - opiekun/ka osoby starszej

Zobacz stronę Auto-Opona !Zobacz stronę ProINFO !Zobacz stronę Port Lotniczy Szczecin-Goleniów !Zobacz stronę eduROBOT.PL !Zobacz stronę Centrum Edukacji Dzieci !Zobacz stronę Grupa.IT !Zobacz stronę Szczecin na Fali !