OSTATNIA SZANSA NA BEZPŁATNY KURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO!

KONTAKT

Szczecin - Dodane przez rekrutacja73 (osoba prywatna) -


Pełna treść ogłoszenia OSTATNIA SZANSA NA BEZPŁATNY KURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO!

Tylko do 27 marca br. trwa rekrutacja na bezpłatny kurs języka niemieckiego w ramach VIII edycji projektu JĘZYK NIEMIECKI DLA DOROSŁYCH, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Konieczność posługiwania się językiem niemieckim jest szczególnie widoczna w województwie zachodniopomorskim. Bliskość wspólnej granicy, inwestycje z niemieckimi partnerami to wszystko sprawia, że znajomość tego języka jest często wymagana w naszym regionie. Projekt JĘZYK NIEMIECKI DLA DOROSŁYCH stanowi zatem odpowiedź na coraz większe zapotrzebowanie rynku na osoby znające język niemiecki.

Grupa docelowa
Udział w szkoleniach mogą wziąć osoby bezrobotne lub pracujące, które spełniają wszystkie następujące kryteria:
wiek 18 - 64 lata;
miejsce zamieszkania: tereny wiejskie, miejsko-wiejskie, miasta do 25 tys. mieszkańców w województwie zachodniopomorskim.

Pierwszeństwo w kwalifikacji będą miały osoby z grupy wiekowej 50+ oraz osoby bezrobotne.

Rekrutacja
Obecnie prowadzimy nabór do VII edycji, w której planujemy utworzenie 12-osobowej grupy. Dokumenty rekrutacyjne należy składać do 27 marca br., do godziny 12.00 do Biura Projektu (ul. Królowej Korony Polskiej 24 w Szczecinie).

Zajęcia:
Kurs odbędzie się na poziomie A2 i zakończy się przystąpieniem do egzaminu zewnętrznego TELC, którego zdanie udokumentowane jest uzyskaniem międzynarodowego certyfikatu, potwierdzającym zdobycie określonego poziomu biegłości językowej.

Każdy z uczestników kursu otrzymuje materiały szkoleniowe: podręczniki + multimedialny słownik. W projekcie przewidziano również zwrot kosztów dojazdu dla uczestników.

Korzyści:
bezpłatny kurs języka niemieckiego
bezpłatne materiały szkoleniowe
bezpłatna możliwość przystąpienia do międzynarodowego certyfikatu TELC
komfortowe warunki nauki


Biuro projektu czynne jest w godzinach od 8.00 do 14.00 (poniedziałek piątek).

Projekt JĘZYK NIEMIECKI DLA DOROSŁYCH realizowany jest przez GOS Polska w partnerstwie z Instytutem Organizacji Przedsiębiorstw i Technik Informacyjnych InBIT sp. z o.o. i współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Działanie 9.6. Upowszechnienie uczenia się dorosłych.

Mapa SzczecinProfil założony około 2 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - OSTATNIA SZANSA NA BEZPŁATNY KURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO! ,Za darmo


Polecane, ciekawe strony z Szczecina. Prowadzisz serwis o Szczecinie lub zwiazany z Szczecin - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Szczeciński Serwis Informacyjny !Zobacz stronę Mirat !Zobacz stronę Szczecin na Fali !Zobacz stronę Centrum Edukacji Dzieci !Zobacz stronę Grupa.IT !Zobacz stronę Mobile Lingua !Zobacz stronę Port Lotniczy Szczecin-Goleniów !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Nasz Szczecin zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Szczecina: Stargard Szczeciński ogłoszenia - Nowogard darmowe ogłoszenia - Świnoujście ogłoszenia bezpłatne - Gryfice ogłoszenia - Świdwin sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Nasz Szczecin wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj