OSTATNIA SZANSA NA BEZPŁATNY KURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO!

KONTAKT

Szczecin - Dodane przez rekrutacja73 (osoba prywatna) -


Pełna treść ogłoszenia OSTATNIA SZANSA NA BEZPŁATNY KURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO!

Tylko do 27 marca br. trwa rekrutacja na bezpłatny kurs języka niemieckiego w ramach VIII edycji projektu JĘZYK NIEMIECKI DLA DOROSŁYCH, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Konieczność posługiwania się językiem niemieckim jest szczególnie widoczna w województwie zachodniopomorskim. Bliskość wspólnej granicy, inwestycje z niemieckimi partnerami to wszystko sprawia, że znajomość tego języka jest często wymagana w naszym regionie. Projekt JĘZYK NIEMIECKI DLA DOROSŁYCH stanowi zatem odpowiedź na coraz większe zapotrzebowanie rynku na osoby znające język niemiecki.

Grupa docelowa
Udział w szkoleniach mogą wziąć osoby bezrobotne lub pracujące, które spełniają wszystkie następujące kryteria:
wiek 18 - 64 lata;
miejsce zamieszkania: tereny wiejskie, miejsko-wiejskie, miasta do 25 tys. mieszkańców w województwie zachodniopomorskim.

Pierwszeństwo w kwalifikacji będą miały osoby z grupy wiekowej 50+ oraz osoby bezrobotne.

Rekrutacja
Obecnie prowadzimy nabór do VII edycji, w której planujemy utworzenie 12-osobowej grupy. Dokumenty rekrutacyjne należy składać do 27 marca br., do godziny 12.00 do Biura Projektu (ul. Królowej Korony Polskiej 24 w Szczecinie).

Zajęcia:
Kurs odbędzie się na poziomie A2 i zakończy się przystąpieniem do egzaminu zewnętrznego TELC, którego zdanie udokumentowane jest uzyskaniem międzynarodowego certyfikatu, potwierdzającym zdobycie określonego poziomu biegłości językowej.

Każdy z uczestników kursu otrzymuje materiały szkoleniowe: podręczniki + multimedialny słownik. W projekcie przewidziano również zwrot kosztów dojazdu dla uczestników.

Korzyści:
bezpłatny kurs języka niemieckiego
bezpłatne materiały szkoleniowe
bezpłatna możliwość przystąpienia do międzynarodowego certyfikatu TELC
komfortowe warunki nauki


Biuro projektu czynne jest w godzinach od 8.00 do 14.00 (poniedziałek piątek).

Projekt JĘZYK NIEMIECKI DLA DOROSŁYCH realizowany jest przez GOS Polska w partnerstwie z Instytutem Organizacji Przedsiębiorstw i Technik Informacyjnych InBIT sp. z o.o. i współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Działanie 9.6. Upowszechnienie uczenia się dorosłych.

Mapa SzczecinProfil założony około 3 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - OSTATNIA SZANSA NA BEZPŁATNY KURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO! ,Za darmo


Polecane, ciekawe strony z Szczecina. Prowadzisz serwis o Szczecinie lub zwiazany z Szczecin - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę eduROBOT.PL !Zobacz stronę Szczeciński Serwis Informacyjny !Zobacz stronę Mirat !Zobacz stronę Mobile Lingua !Zobacz stronę Auto-Opona !Zobacz stronę Szczecin na Fali !Zobacz stronę ProINFO !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Nasz Szczecin zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Szczecina: Stargard Szczeciński ogłoszenia - Nowogard darmowe ogłoszenia - Świnoujście ogłoszenia bezpłatne - Gryfice ogłoszenia - Świdwin sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Nasz Szczecin wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj