Personel sprzątający

KONTAKT

Szczecin - Dodane przez a.rogalinska (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Personel sprzątający

KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia i Doradztwa Personalnego, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 2894. Aktualnie dla naszego Klienta, wiodącej firmy produkcyjnej w branży spożywczej poszukujemy Kandydata/ Kandydatki na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczecin (Os. Żelechowa)
Numer referencyjny: PS-Ż/09/2014

Zakres obowiązków:
utrzymywanie czystości zakładu,
sumienne wykonywanie powierzonych obowiązków.

Wymagania:
aktualna książeczka do celów sanitarno epidemiologicznych,
gotowość do pracy fizycznej,
dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w godz.: 6:00 14:00,
chęć do pracy, zaangażowanie.

Oferujemy:
stabilne warunki zatrudnienia,
pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem PS-Ż/09/2014 w temacie.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez KS Service Sp. z o. o., z siedzibą w Szczecinie."

Mapa SzczecinProfil założony około 2 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Personel sprzątający

Zobacz stronę Szczeciński Serwis Informacyjny !Zobacz stronę Mirat !Zobacz stronę eduROBOT.PL !Zobacz stronę Centrum Edukacji Dzieci !Zobacz stronę Szczecin na Fali !Zobacz stronę ProINFO !Zobacz stronę Port Lotniczy Szczecin-Goleniów !