Praca -Technik ortopeda

KONTAKT

Szczecin - Dodane przez biuro205 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Praca -Technik ortopeda

Praca Technik ortopeda
Szczecińska firma powstała w 1992 roku poszukuje pracownika na stanowisko
TECHNIK ORTOPEDA
Forma zatrudnienia: - umowa o pracę
Wymiar zatrudnienia etat
Ilość miejsc: 2
1 osoba na oddział w Szczecinie, 1 osoba na oddział w Koszalinie.

Oferujemy:
praca w stabilnej finansowo formie, w energicznym, przyjaznym zespole
atrakcyjne zarobki wypłacane zawsze na czas
szkolenia

Wymagania i obowiązki:
dokumenty potwierdzające kwalifikacje zawodowe
osoba widząca przyszłość w zawodzie
osoba ze zdolnościami manualnymi
planowanie i realizowanie zadań związanych z zaopatrzeniem pacjenta w przedmioty ortopedyczne i sprzęt rehabilitacyjny
współuczestnictwo we wczesnym usprawnianiu narządu ruchu pacjenta z protezą kończyny
produkcja protez kończyn oraz aparatów ortopedycznych
umiejętne wykonywanie czynności należących do technika ortopedy
poszukujemy techników z doświadczeniem w zawodzie lub do przyuczenia.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt wysyłając (CV) nalub kontakt telefoniczny.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883).

Mapa SzczecinProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Praca -Technik ortopeda

Zobacz stronę Mobile Lingua !Zobacz stronę Szczecin na Fali !Zobacz stronę ProINFO !Zobacz stronę Centrum Edukacji Dzieci !Zobacz stronę Grupa.IT !Zobacz stronę Szczeciński Serwis Informacyjny !Zobacz stronę Auto-Opona !