Praca Opiekunki Niemcy

KONTAKT

Szczecin - Dodane przez rekrutacja71 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Praca Opiekunki Niemcy

Firma Opieka dla Seniora poszukuje opiekunek osób starszych chcących podjąć zatrudnienie w Niemczech. Zatrudniamy na umowę zlecenie.

Obowiązki opiekunki:
opieka pielęgnacyjna pomoc w codziennych czynnościach, troska o osobę podopieczną
proste prace domowe gotowanie, sprzątanie, robienie zakupów
Wymagania:
minimum komunikatywna znajomość języka niemieckiego
doświadczenie w opiece nad osobą starszą
przyjazne i pogodne usposobienie, cierpliwość oraz życzliwość wobec podopiecznych
mile widziane referencje oraz prawo jazdy kategorii B
Oferujemy:
legalne zatrudnienie
atrakcyjne miesięczne wynagrodzenie (zależne od umiejętności językowych i kwalifikacji)
zapewniamy nieodpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
ofertę pracy dostosowaną do kwalifikacji i indywidualnych oczekiwań.

Mapa SzczecinProfil założony około 2 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Praca Opiekunki Niemcy

Zobacz stronę Grupa.IT !Zobacz stronę Szczeciński Serwis Informacyjny !Zobacz stronę Centrum Edukacji Dzieci !Zobacz stronę eduROBOT.PL !Zobacz stronę ProINFO !Zobacz stronę Mirat !Zobacz stronę Port Lotniczy Szczecin-Goleniów !