Pracownik produkcji Karpin

KONTAKT

Police - Dodane przez praca.szczecin2 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Pracownik produkcji Karpin

ANTIDOTUM Agencja Zatrudnienia jest zarejestrowanym podmiotem, działającym na polskim rynku, prowadzącym działalność w zakresie pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy na terenie RP i za granicą oraz szkoleń, wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 7587.

Dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko pracownik produkcji.
Miejsce pracy: Karpin
Nr ref.: prp/szc/2014

Zadania:
- praca fizyczna polegająca na karmieniu żywej przynęty wędkarskiej.

Wymagania:
- sprawność fizyczna,
- możliwość dojazdu do miejsca pracy we własnym zakresie,
- gotowość do pracy w nienormowanych godzinach.

Oferujemy:
- możliwość zakwaterowania,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
Osoby zainteresowane zapraszamy do naszego biura w Szczecinie przy ul. Pocztowej 2 lub prosimy o przesłanie CV na adres e-mai (w tytule maila prosimy o podanie nr ref. prp/szc/2014).

Mapa PoliceProfil założony około 4 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Pracownik produkcji Karpin

Zobacz stronę Szczecin na Fali !Zobacz stronę Mirat !Zobacz stronę Grupa.IT !Zobacz stronę Szczeciński Serwis Informacyjny !Zobacz stronę ProINFO !Zobacz stronę eduROBOT.PL !Zobacz stronę Port Lotniczy Szczecin-Goleniów !