Pracownik serwisu sprzątającego (UK)

KONTAKT

Szczecin - Dodane przez HEADHUNTERS Sp. z o.o. (firma) -

Pełna treść ogłoszenia Pracownik serwisu sprzątającego (UK)

HEADHUNTERS Sp. z o.o. (certyfikat nr 10079 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia) działająca na rynku polskim i zagranicznym, dla swojego brytyjskiego Partnera poszukuje kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy przy sprzątaniu na terenie Wielkiej Brytanii.

(praca dla kobiet i mężczyzn)

Lokalizacja: okolice Coventry, Birmingham

OBOWIĄZKI:
- sprzątanie biur, domów, hoteli.

WYMAGANIA:
- komunikatywna znajomość j. angielskiego,
- ukończony 25 rok życia,
- dobry stan zdrowia,
- prawo jazdy (każdy pracownik otrzyma swoje auto do celów służbowych).

OFERUJEMY:
- wynagrodzenie 7,20 funtów brutto/ h (około 350 funtów netto tygodniowo),
- zakwaterowanie w dwuosobowych, umeblowanych pokojach - koszt 65 funtów tygodniowo,
- szybki termin rozpoczęcia pracy,
- umowa bezpośrednio z brytyjskim pracodawcą,
- gwarantowane min. 55-60 godzin pracy tygodniowo,
- umowa na dłuższy okres czasu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji.

(CV zawierające klauzulę Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych HEADHUNTERS Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Kmieca 27 w Szczecinie w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2015 r., poz. 2135).)

Mapa SzczecinProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Pracownik serwisu sprzątającego (UK)

Zobacz stronę Auto-Opona !Zobacz stronę Grupa.IT !Zobacz stronę Mobile Lingua !Zobacz stronę ProINFO !Zobacz stronę Port Lotniczy Szczecin-Goleniów !Zobacz stronę Mirat !Zobacz stronę eduROBOT.PL !