Programista Front-End / HTML 5 / CSS

KONTAKT

Szczecin - Dodane przez rekrutacja10 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Programista Front-End / HTML 5 / CSS

W związku z dynamicznym rozwojem firmy Uniquesoft poszukujemy osób do pracy na stanowisku Programista Front-End / HTML 5 / CSS

Wymagania:
Bardzo dobra znajomość programowania front-endu. Co najmniej roczne doświadczenie w pracy z JavaScript, JQuery, AJAX
Bardzo dobra znajomość CSS (2, 3) z co najmniej rocznym doświadczeniem
Doświadczenie w tworzeniu aplikacji web
Dobra znajomość programowania obiektowego
Dobra znajomość języka angielskiego
Umiejętność pracy w zespole

Dodatkowe atuty:
Co najmniej dobra umiejętność programowania w ASP.NET lub w ASP.NET MVC
Doświadczenie w tworzeniu aplikacji bazodanowych, znajomość SQL (i/lub LINQ)
Znajomość środowiska MS Visual Studio i MS SQL Server Management Studio
Doświadczenie w tworzeniu aplikacji wielowarstwowych
Doświadczenie zawodowe na podanym stanowisku
Znajomość testów jednostkowych

Zakres obowiązków:
Projektowanie oraz implementacja front-endu aplikacji za pomocą CSS, JS, AJAX
Implementacja kodu związanego z warstwą front-end aplikacji
Współpraca z grafikiem oraz pozostałymi programistami
Uczestnictwo w budowie nowych lub rozbudowie istniejących systemów informatycznych

Oferujemy:
Pracę przy ciekawych, innowacyjnych projektach w najnowszych technologiach Microsoft
Pracę w młodym zespole
Możliwość szybkiego rozwoju zawodowego
Stałe godziny pracy
Stałe podnoszenie kwalifikacji, szkolenia

CV proszę składać na adres pocztowy: [email protected] Kontakt tel.: +48 791 398 999. http://uniquesoft.eu/

Uniquesoft Complex IT Solutions Sp. z o.o.

Mapa SzczecinProfil założony około 3 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Programista Front-End / HTML 5 / CSS

Zobacz stronę eduROBOT.PL !Zobacz stronę Szczecin na Fali !Zobacz stronę Mirat !Zobacz stronę Szczeciński Serwis Informacyjny !Zobacz stronę ProINFO !Zobacz stronę Centrum Edukacji Dzieci !Zobacz stronę Port Lotniczy Szczecin-Goleniów !