Programista PHP / Webmaster

KONTAKT

Szczecin - Dodane przez marketing17 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Programista PHP / Webmaster

Dla naszego Klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Programista PHP/Webmaster
Lokalizacja: Szczecin

Wymagania:
biegła znajomość języka PHP 5.3+ (OOP)
bardzo dobra znajomość relacyjnych baz danych (MySQL, PostgreSQL)
bardzo dobra znajomość HTML, CSS, JS (jQuery)
umiejętność pracy z systemami kontroli wersji (GIT)
znajomośc systemów szablonów TWIG
doświadczenie w pracy przy użyciu Debian i aplikacji serwerowych
mile widziana znajomość WordPress 3.7+ na poziomie API
umiejętność pracy LESS / SASS, bash
znajomość frameworka PHP (Symfony2 lub inny)
dobra znajomość języka angielskiego.

Obowiązki kandydata:
rozwój i utrzymanie firmowych serwisów internetowych
tworzenie nowych stron na bazie istniejącego silnika (Wordpress)
utrzymanie i opieka nad domenami oraz serwerami WWW

Nasz klient oferuje:
zatrudnienie na pełen etat lub stała współpraca na zasadach freelance
udział w ciekawych projektach
pracę w firmie będącej liderem w swojej branży w Polsce

Osoby będące zainteresowane powyższą ofertą oraz spełniające jej kryteria prosimy o przesyłanie swojego CV

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. nr 133, poz. 883) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

LSJ HR Group, licencja nr 4440
ul. Celna 1, 70-644 Szczecin

Mapa SzczecinProfil założony około 3 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Programista PHP / Webmaster

Zobacz stronę Grupa.IT !Zobacz stronę eduROBOT.PL !Zobacz stronę ProINFO !Zobacz stronę Szczeciński Serwis Informacyjny !Zobacz stronę Mirat !Zobacz stronę Centrum Edukacji Dzieci !Zobacz stronę Mobile Lingua !