Przedstawiciel handlowy B2B

KONTAKT

Szczecin - Dodane przez praca.szczecin2 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Przedstawiciel handlowy B2B

Antidotum Agencja Zatrudnienia jest zarejestrowanym podmiotem, działającym na polskim rynku, prowadzącym działalność w zakresie pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy na terenie RP i za granicą, wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 7587.

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko: Przedstawiciela handlowego B2B sprzętu biurowego

Nr ref. b2b/szc/2014
Miejsce pracy: Szczecin

Zadania:
- sprzedaż urządzeń biurowych,
- sprzedaż usług związanych z telewizją przemysłową,
- budowanie trwałych relacji z klientami biznesowymi,
- pozyskiwanie nowych klientów.

Wymagania:
- wykształcenie wyższe,
- dobra znajomość obsługi komputera, pakietu Office,
- prawo jazdy kategorii B,
- wysokie umiejętności interpersonalne,
- komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
- mile widziane doświadczenie w sprzedaży produktów lub usług dla Klientów biznesowych (B2B).

Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- pracę na samodzielnym stanowisku,
- niezbędne narzędzia pracy,
- wsparcie działu technicznego.

Osoby zainteresowane zapraszamy do naszego biura w Szczecinie przy ul. Pocztowej 2 lub prosimy o przesłanie CV poprzez formularz kontaktowy.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy również o zamieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Mapa SzczecinProfil założony około 4 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Przedstawiciel handlowy B2B

Zobacz stronę Szczeciński Serwis Informacyjny !Zobacz stronę ProINFO !Zobacz stronę Mirat !Zobacz stronę Szczecin na Fali !Zobacz stronę Centrum Edukacji Dzieci !Zobacz stronę Mobile Lingua !Zobacz stronę Grupa.IT !