Ślusarz / Spawacz - Mechanik maszyn Rolniczych

KONTAKT

Szczecin - Dodane przez ewa.bobrowska (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Ślusarz / Spawacz - Mechanik maszyn Rolniczych

Agencja Zatrudnienia EXPATEAM (nr.4577) jest prężnie rozwijającą się firmą, działającą na rynku krajowym i rynkach europejskich od roku 2006. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy do pracy na terenie Niemiec.

Ślusarz / Spawacz - Mechanik maszyn rolniczych

Miejsce pracy:
2 osoby Drrhennersdorf,
1 osoba Splingen,

Rozpoczęcie pracy:
możliwość zatrudnienia od zaraz,

Obowiązki:
Praca przy utrzymaniu ruchu maszyn i sprzętu w dużym gospodarstwie rolnym w zakresie ślusarstwa, spawania, czyszczenia, prostych napraw i konserwacji.

Wymagania:
Znajomość języka niemieckiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w miejscu pracy,

Oferujemy:
Atrakcyjne wynagrodzenie według taryf niemieckich,
Zatrudnienie na dłuższy okres z możliwością pracy na stałe,

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883 ze zm.)."

Mapa SzczecinProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Ślusarz / Spawacz - Mechanik maszyn Rolniczych

Zobacz stronę Szczeciński Serwis Informacyjny !Zobacz stronę Centrum Edukacji Dzieci !Zobacz stronę Szczecin na Fali !Zobacz stronę Mirat !Zobacz stronę eduROBOT.PL !Zobacz stronę Grupa.IT !Zobacz stronę Mobile Lingua !