Spawacz stoczniowy (135/136)

KONTAKT

Szczecin - Dodane przez holandia1 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Spawacz stoczniowy (135/136)

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy proponującą pracę głównie w Holandii. Poszukujemy pracowników z różnych branż i do różnych prac min. pracowników produkcyjnych , budowlanych, technicznych oraz z branży IT. Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.

Dla naszego klienta w Holandii z branży przemysłowej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Wyjazdy: od zaraz, na minimum kilka miesięcy (szukamy pracowników na dłuższe okresy czasu, nawet na kilka lat)
Miejsce pracy: Różne projekty na terenie Holandii: Vlissingen, Rotterdam, Amsterdam

Obowiązki:
Spawanie metodą 135/136, w razie możliwości 111. Spawanie na pokładzie statków i platform wiertniczych do naprawy, spawanie w dokach

Oferujemy:
Stawka: 10-12 euro netto/h( w zależności od doświadczenia)
Ubezpieczenie: zapewnione płatne: 20 euro/tydzień
Zakwaterowanie: zapewnione -płatne przez pracownika, 70 euro/tydzień
Wyżywienie we własnym zakresie.
Ilość godzin pracy: od 40 do 60 h pracy tygodniowo
Praca na zmiany
Wymagania:
Doświadczenie w pracy jako spawacz na statkach lub platformach min. kilka lat
Mile widziane VCA/SCC
Certyfikaty spawalnicze 135/136 z aktualnymi pieczątkami
Mile widziany certyfikat 111 HL045

Wszystkie zainteresowane i spełniające wymagania oferty osoby, prosimy o wysyłanie Cv na adres mailowy: holandia (AT) eurowork.net.pl z dopiskiem Spawacz stoczniowy 135/136
Kontakt telefoniczny pod numerem: 322580564

Prosimy o zamieszczenie klauzuli w CV:
W związku z ubieganiem się o zatrudnienie za pośrednictwem agencji pracy Euro Work z siedziba w Katowicach, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów pośrednictwa pracy zgodnie z art. 23,24 i 25 ustawy z dnia 29 października 1997 r. o ochronie danych osobowych. (Dz. U. Nr 133 z 1997 r., poz. 883 z późniejszymi zmianami).
Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami

Mapa SzczecinProfil założony około 4 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Spawacz stoczniowy (135/136)

Zobacz stronę Mirat !Zobacz stronę ProINFO !Zobacz stronę Mobile Lingua !Zobacz stronę Grupa.IT !Zobacz stronę Szczecin na Fali !Zobacz stronę eduROBOT.PL !Zobacz stronę Centrum Edukacji Dzieci !