Specjalista ds. Leasingu ds. samochodów do 3,5t

KONTAKT

Szczecin - Dodane przez praca85 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Specjalista ds. Leasingu ds. samochodów do 3,5t

Firma IMPULS-LEASING Polska Sp. z o.o., należy do międzynarodowej grupy finansowej,
IMPULS-LEASING International. Poza Polską do Holdingu należą także firmy z innych krajów Europy Środkowo-Wschodniej: Słowacja, Węgry, Chorwacja i Rumunia. Jesteśmy młodą i prężnie rozwijającą się firmą. Doświadczenie naszych pracowników oraz właścicieli Holdingu pozwala nam na świadczenie usług o najwyższej jakości.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczecin
Nr referencyjny SLNSZ/Szczecin

Opis stanowiska:
Aktywne pozyskiwanie i obsługę klientów usług leasingowych,
Negocjacje z klientami usług leasingowych,
Sprzedaż produktów finansowych i ubezpieczeniowych,
Budowanie trwałych relacji z partnerami firmy i dostawcami środków transportu,
Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych.

Oczekiwania:
Minimum 2 lata doświadczenia w sprzedaży produktów finansowych,
Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w sprzedaży pojazdów do 3,5t,
Mile widziana znajomość rynku usług leasingowych,
Umiejętność zarządzania relacjami z Klientem,
Podstawowa wiedza z zakresu finansów przedsiębiorstw,
Mile widziane wykształcenie wyższe,
Nastawienie na osiągnięcie sukcesu zawodowego.

Oferujemy:
Wynagrodzenie zasadnicze i atrakcyjny system premiowy uzależniony od wyników sprzedażowych,
Pakiet szkoleń wstępnych,
Niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon, samochód),
Opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, program sportowo-rekreacyjny.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV z numerem referencyjnym w tytule maila.

Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w aplikacji o pracę dla celów niezbędnych dla obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych, przez IMPULS LEASING Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, AL. Jerozolimskie 212 A. Przyjmuję do wiadomości, że mam prawo wglądu w swoje dane i możliwość ich poprawiania oraz, że ich podanie.

Mapa SzczecinProfil założony 4 miesiące temu

Zapytaj o ogłoszenie - Specjalista ds. Leasingu ds. samochodów do 3,5t

Zobacz stronę Mobile Lingua !Zobacz stronę eduROBOT.PL !Zobacz stronę Mirat !Zobacz stronę Szczeciński Serwis Informacyjny !Zobacz stronę Centrum Edukacji Dzieci !Zobacz stronę Port Lotniczy Szczecin-Goleniów !Zobacz stronę Szczecin na Fali !