Specjalista ds. Nieruchomości rynek pierwotny

KONTAKT

Szczecin - Dodane przez julia.sent (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Specjalista ds. Nieruchomości rynek pierwotny

redNet24 Agencja Nieruchomości zajmuje się obsługą klientów indywidualnych, firm oraz deweloperów.

Aktualnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisko:

Specjalista ds. Nieruchomości
rynek pierwotny

Miejsce pracy: Szczecin
Biuro sprzedaży dewelopera

Obowiązki:
Kompleksowa obsługa Klienta w zakresie sprzedaży mieszkań w inwestycjach deweloperskich
Doradztwo w zakresie sprzedaży mieszkań, prezentacje nieruchomości
Negocjacje z Klientami w zakresie warunków podpisywania umów
Udział w procesie finalizacji transakcji i kompleksowa obsługa posprzedażowa
Budowanie pozytywnych, trwałych relacji z Klientami
Udział w działaniach marketingowych - targach nieruchomości, dniach otwartych
Aktualizowanie bazy danych w systemie CRM

Wymagania:
Doświadczenie w sprzedaży mieszkań na rynku pierwotnym
Wysokie umiejętności interpersonalne
Umiejętność prowadzenia efektywnych negocjacji handlowych
Ambicja, nastawienie na realizację celów biznesowych
Zaangażowanie oraz inicjatywa w działaniu
Wysoka etyka zawodowa
Bardzo dobra organizacja pracy
Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
Pracę w firmie o stabilnej sytuacji rynkowej
Umowę o pracę z zagwarantowaną podstawą wynagrodzenia
Motywacyjny system premiowy uzależniony od wyników
Szkolenia, możliwość ciągłego rozwoju zawodowego
Przyjazną atmosferę pracy w młodym i ambitnym zespole profesjonalistów
Pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna, karty prepaid

Zainteresowane osoby zapraszamy do wysyłania CV.

Do aplikacji prosimy dołączyć klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych firm: INTEGRUM MANAGEMENT Sp. z o.o., redNet Property Group Sp. z o.o., redNet 24 sp. z o.o., redNet Dom Sp. z o.o., Tabelaofert.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Dywizjonu 303 nr 129b w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.

Informujemy że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Mapa SzczecinProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Specjalista ds. Nieruchomości rynek pierwotny

Zobacz stronę Szczeciński Serwis Informacyjny !Zobacz stronę Mobile Lingua !Zobacz stronę Szczecin na Fali !Zobacz stronę Port Lotniczy Szczecin-Goleniów !Zobacz stronę Grupa.IT !Zobacz stronę eduROBOT.PL !Zobacz stronę Auto-Opona !