Sprzątaczka

KONTAKT

Wołczkowo - Dodane przez praca.szczecin2 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Sprzątaczka

Antidotum Agencja Zatrudnienia jest zarejestrowanym podmiotem, działającym na polskim rynku, prowadzącym działalność w zakresie pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy na terenie RP i za granicą, wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 7587.

Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Sprzątaczka

Miejsce pracy: Wołczkowo
Nr ref: dom/szc/2014

Zadania:
- sprzątanie domu parterowego (powierzchnia ok. 200m2)

Wymagania:
- sprawność fizyczna,
- mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy cywilnoprawnej.

Osoby zainteresowane zapraszamy do biura w Szczecinie przy ul. Pocztowej 2.

Mapa WołczkowoProfil założony około 4 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Sprzątaczka

Zobacz stronę Mobile Lingua !Zobacz stronę Grupa.IT !Zobacz stronę ProINFO !Zobacz stronę Centrum Edukacji Dzieci !Zobacz stronę eduROBOT.PL !Zobacz stronę Mirat !Zobacz stronę Port Lotniczy Szczecin-Goleniów !