Sprzedawca / Kasjer/ka

KONTAKT

Szczecin - Dodane przez k.figiel (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Sprzedawca / Kasjer/ka

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Sprzedawcy / Kasjera/ki

Miejsce pracy: Szczecin (CH Gryf / CH Molo / CH Turzyn)

Numer Referencyjny: KSJ/0216/SZC

Zadania:
- obsługa i przygotowywanie do pracy kasy fiskalnej,
- obsługa klientów sklepu w zakresie płatności za towar,
- współpraca z pracownikami działów poprzez kontrolowanie i informowanie o występujących różnicach w cenie pomiędzy ceną towaru na półce a ceną zaprogramowaną w kasie,
- realizacja płatności gotówkowych i bezgotówkowych,
- rozliczanie kasy po zakończonej zmianie.

Wymagania:
- książeczka sanepidowska i/lub gotowość do jej szybkiego wyrobienia,
- umiejętność pracy w zespole,
- komunikatywność oraz pozytywne nastawienie do Klienta,
- chęć do pracy, sumienność i zaangażowanie.

Oferujemy:
- zwrot kosztów wyrobienia książeczki sanepidowskiej!
- dodatkową premię za przyprowadzenie nowego pracownika!
- zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie,
- elastyczny czas pracy - możliwość dopasowania dni i godzin pracy,
- darmowe szkolenia przygotowujące do pracy na stanowisku kasjera/sprzedawcy,
- długoterminową współpracę,
- udział w konkursach kasjerskich organizowanych przez Interkadrę oraz atrakcyjne nagrody,
- dodatkowe premie za wysoką efektywność pracy,
- regularne wynagrodzenia.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29/08/1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Dlaczego właśnie Interkadra?
Nasza Agencja Pracy należy do jednej z najprężniej rozwijających się agencji zatrudnienia w Polsce. Oferujemy pracę dorywczą, tymczasową oraz stałą. Gwarantujemy pracę osobom w każdym wieku. Nie wymagamy bogatego doświadczenia! Praktykę w pracy zdobędziesz podejmując z nami współpracę.

Mapa SzczecinProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Sprzedawca / Kasjer/ka

Zobacz stronę Szczecin na Fali !Zobacz stronę Mirat !Zobacz stronę Mobile Lingua !Zobacz stronę Szczeciński Serwis Informacyjny !Zobacz stronę eduROBOT.PL !Zobacz stronę ProINFO !Zobacz stronę Grupa.IT !