Stolarz - praca na pełen etat

KONTAKT

Szczecin - Dodane przez tomaszp (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Stolarz - praca na pełen etat

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w produkcji oraz sprzedaży wszelkiego rodzaju mebli na wymiar, oraz okien, drzwi, schodów, tarasów, itp W swojej produkcji wykorzystujemy najlepszej jakości materiały a w szczególności drewno lite /sosna, dąb, buk, drewno egzotyczne/ Nasi pracownicy wykonują wyroby z największą starannością a następnie montują je u zleceniodawcy.

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

STOLARZ
Miejsce pracy: Szczecin
Region: zachodniopomorskie

Opis stanowiska:
Stolarka pod indywidualne zamówienia klientów

Cięcie, frezowanie, wiercenie, montaż mebli, drzwi, okien, schodów.

Wymagania:
Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w branży.

Umiejętności obsługi maszyn i narzędzi stolarskich

Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania

Praca w nowoczesnym i bezpiecznym środowisku

Prosimy o załączenie poniższej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Dziękujemy

Mapa SzczecinProfil założony około 2 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Stolarz - praca na pełen etat

Zobacz stronę Szczeciński Serwis Informacyjny !Zobacz stronę Grupa.IT !Zobacz stronę eduROBOT.PL !Zobacz stronę Port Lotniczy Szczecin-Goleniów !Zobacz stronę Mobile Lingua !Zobacz stronę Szczecin na Fali !Zobacz stronę Centrum Edukacji Dzieci !