Stolarz - praca na pełen etat

KONTAKT

Szczecin - Dodane przez tomaszp (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Stolarz - praca na pełen etat

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w produkcji oraz sprzedaży wszelkiego rodzaju mebli na wymiar, oraz okien, drzwi, schodów, tarasów, itp W swojej produkcji wykorzystujemy najlepszej jakości materiały a w szczególności drewno lite /sosna, dąb, buk, drewno egzotyczne/ Nasi pracownicy wykonują wyroby z największą starannością a następnie montują je u zleceniodawcy.

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

STOLARZ
Miejsce pracy: Szczecin
Region: zachodniopomorskie

Opis stanowiska:
Stolarka pod indywidualne zamówienia klientów

Cięcie, frezowanie, wiercenie, montaż mebli, drzwi, okien, schodów.

Wymagania:
Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w branży.

Umiejętności obsługi maszyn i narzędzi stolarskich

Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania

Praca w nowoczesnym i bezpiecznym środowisku

Prosimy o załączenie poniższej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Dziękujemy

Mapa SzczecinProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Stolarz - praca na pełen etat

Zobacz stronę Mirat !Zobacz stronę ProINFO !Zobacz stronę Centrum Edukacji Dzieci !Zobacz stronę Szczecin na Fali !Zobacz stronę eduROBOT.PL !Zobacz stronę Grupa.IT !Zobacz stronę Szczeciński Serwis Informacyjny !