SZLIFIERZ (stal nierdzewna) ze znajomością języka angielskiego lub niemieckiego

KONTAKT

Szczecin - Dodane przez holandia1 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia SZLIFIERZ (stal nierdzewna) ze znajomością języka angielskiego lub niemieckiego

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy proponującą pracę głównie w Holandii. Poszukujemy pracowników z różnych branż i do różnych prac min. pracowników produkcyjnych, budowlanych, technicznych oraz z branży IT. Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.
Dla naszego klienta w Holandii poszukujemy osób na stanowisko:

SZLIFIERZ (stal nierdzewna)
ze znajomością języka angielskiego lub niemieckiego

Rozpoczęcie pracy : od zaraz.
Praca na terenie wschodniej Holandii.
Oferta pracy na 4 tygodnie z możliwością przedłużenia

Obowiązki:
Praca przy szlifowaniu stali nierdzewnej

Oferujemy:
Stawka do uzgodnienia z pracodawcą (w zależności od doświadczenia i kwalifikacji)
Ilość godzin pracy: ok 40 h/ tydzień
Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych (w zależności od potrzeb pracodawcy)
Praca na poranną zmianę.

Ubezpieczenie zapewnione przez pracodawcę, opłacane przez pracownika: 23 euro / tydzień
Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, opłacane przez pracownika : 60 euro / tydzień
Wymagania:
doświadczenie w pracy szlifierza stali nierdzewnej
min. komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego sprawdzana rozmową telefoniczną z konsultantem (wymóg konieczny)
posiadanie certyfikatu VCA
mile widziane prawo jazdy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres mailowy z dopiskiem Szlifierz .

Prosimy o zamieszczenie klauzuli w CV:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami!

Mapa SzczecinProfil założony około 3 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - SZLIFIERZ (stal nierdzewna) ze znajomością języka angielskiego lub niemieckiego

Zobacz stronę ProINFO !Zobacz stronę eduROBOT.PL !Zobacz stronę Grupa.IT !Zobacz stronę Mirat !Zobacz stronę Mobile Lingua !Zobacz stronę Centrum Edukacji Dzieci !Zobacz stronę Port Lotniczy Szczecin-Goleniów !