Team leader działu księgowego

KONTAKT

Szczecin - Dodane przez kjakubczyk1 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Team leader działu księgowego

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy, poszukujemy kandydata/ki do pracy na stanowisku Team Leadera działu księgowego.

Zakres obowiązków:

profesjonalne zarządzanie podległym zespołem księgowych (10-15 osób),
odpowiedzialność za jakość i terminowość wykonywanych przez zespół czynności (monitoring SLA i KPI),
sporządzanie sprawozdań z realizacji prowadzonych projektów i zadań,
ocena pracy oraz motywowanie podległych pracowników,
współpraca z innymi działami firmy.

Oczekiwania:
wykształcenie wyższe (preferowany kierunek rachunkowość lub finanse),
doświadczenie na stanowisku kierowniczym (mile widziane doświadczenie w środowisku BPO / SSC),
bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i komunikatywna znajomość języka angielskiego,
umiejętność komunikacji i pracy zespołowej,
dobra znajomości MS Office, w tym MS Excel.

Oferta obejmuje:
stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
atrakcyjne wynagrodzenie,
pakiet świadczeń socjalnych.

Mapa SzczecinProfil założony około 3 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Team leader działu księgowego

Zobacz stronę Szczeciński Serwis Informacyjny !Zobacz stronę Szczecin na Fali !Zobacz stronę Mirat !Zobacz stronę Mobile Lingua !Zobacz stronę ProINFO !Zobacz stronę eduROBOT.PL !Zobacz stronę Port Lotniczy Szczecin-Goleniów !