Team leader działu księgowego

KONTAKT

Szczecin - Dodane przez kjakubczyk1 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Team leader działu księgowego

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy, poszukujemy kandydata/ki do pracy na stanowisku Team Leadera działu księgowego.

Zakres obowiązków:

profesjonalne zarządzanie podległym zespołem księgowych (10-15 osób),
odpowiedzialność za jakość i terminowość wykonywanych przez zespół czynności (monitoring SLA i KPI),
sporządzanie sprawozdań z realizacji prowadzonych projektów i zadań,
ocena pracy oraz motywowanie podległych pracowników,
współpraca z innymi działami firmy.

Oczekiwania:
wykształcenie wyższe (preferowany kierunek rachunkowość lub finanse),
doświadczenie na stanowisku kierowniczym (mile widziane doświadczenie w środowisku BPO / SSC),
bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i komunikatywna znajomość języka angielskiego,
umiejętność komunikacji i pracy zespołowej,
dobra znajomości MS Office, w tym MS Excel.

Oferta obejmuje:
stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
atrakcyjne wynagrodzenie,
pakiet świadczeń socjalnych.

Mapa SzczecinProfil założony około 3 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Team leader działu księgowego

Zobacz stronę Grupa.IT !Zobacz stronę Auto-Opona !Zobacz stronę Mirat !Zobacz stronę Szczeciński Serwis Informacyjny !Zobacz stronę ProINFO !Zobacz stronę Mobile Lingua !Zobacz stronę Szczecin na Fali !