Zatrudnie kasjera od zaraz

KONTAKT

Szczecin - Dodane przez biuro.szczecin4 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Zatrudnie kasjera od zaraz

Firma Beetsma Sp z o.o. jest spółką należącą do holenderskiego holdingu Van Koppen & Van Eijk, który należy w Holandii do wiodących firm w sektorze pracy tymczasowej. Nr Rej Agencji 5169

Obecnie dla naszego Klienta, poszukujemy osób na stanowisko:

Kasjer
Miejsce pracy: Szczecin

Zakres obowiązków:
-czynności pomocnicze
-obsługa kasy fiskalnej

Oferujemy:
- przyjazną atmosferę
- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
- wynagrodzenie wypłacane w terminie
- możliwość zdobycia doświadczenia
-bezpłatne szkolenia

Wymagania:
- rzetelność przy wykonywaniu zadań
- ukończone 18 lat
- aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna
- skrupulatność

Prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z numerem telefonu.
Mile widziani studenci do 26 roku życia.

Mapa SzczecinProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Zatrudnie kasjera od zaraz

Zobacz stronę Szczeciński Serwis Informacyjny !Zobacz stronę Mobile Lingua !Zobacz stronę Centrum Edukacji Dzieci !Zobacz stronę eduROBOT.PL !Zobacz stronę ProINFO !Zobacz stronę Szczecin na Fali !Zobacz stronę Auto-Opona !